За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

TRUST Tocamy Wireless Entertainment Keyboard (18155): бездротова клавіатура, миша, джойстик і пульт ДУ - в одному комплекті

img

Компактні бездротові клавіатури призначаються для використання зовсім не за робочим столом, але сидячи в кріслі або на дивані, коли користувач бажає не працювати, а саме відпочивати. Такими моделями часто оснащуються мультімедіний комп'ютери (HTPC), їх нерідко використовують разом зі Smart TV. Вони хороші тим, що не займають багато місця, виконуючи роль своєрідного пульта ДУ.

TRUST Tocamy Wireless Entertainment Keyboard (18155) відрізняється від подібних клавіатур наявністю сенсорної панелі, як у ноутбуків, так що цілком може замінити собою ще й миша. А наявність 9-ти додаткових клавіш забезпечує можливість управління процесом відтворення мультимедійного контенту, а також спрощує роботу в інтернеті. Більше того, оскільки клавіші управління курсору замінені однією хрестоподібної кнопкою, з'являється також можливість використання цієї клавіатури і в якості своєрідного геймпада для ігор.

беспроводная клавиатура TRUST Tocamy Wireless Entertainment Keyboard (18155)

Клавіші клавіатури невеликого розміру, але, тим не менш, досить зручні, якщо ви не маєте справ з набором великих обсягів тексту, лише переписуєтеся в соцмережах з друзями.

Працює клавіатура від пари ААА-батарейок. Підключення до комп'ютера забезпечується за допомогою мініатюрного приймача, радіус дії якого досягає 10 метрів.

Клавіатура має розміри 28x164x110 мм, при вазі в 204 грами. Це дійсно дуже компактне рішення, яке можна легко помістити в кишеню одягу.

Підключення комплекту до телевізора можливо за умови наявності у нього USB-порту. При цьому цілком у окремих моделей можуть не спрацьовують деякі з мультимедійних клавіш.

беспроводная клавиатура TRUST Tocamy Wireless Entertainment Keyboard (18155)

Висновок

Мініатюрна бездротова клавіатура TRUST Tocamy Wireless Entertainment Keyboard (18155) стане ідеальним рішенням для власників мультимедійних комп'ютерів або Smart TV.

 

Даний аксесуар може повноцінно замінити одночасно клавіатуру, мишу, пульт дистанційного керування та навіть ігровий джойстик, заощадивши ваші кошти, і до того ж за доступною вартості.

31.10.2013 148
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!