BRAIN-БЛОГ
Ринок сучасної електроніки не стоїть на місці. Крім крутих і багатофункціональних товарів для особистого використання, можна знайти ряд цікавих девайсів для оснащення офісу: презентер, проектор, знищувач, ламінатор, проекційний екран. Якщо ви все ще не використовуйте їх у своїй роботі, радимо виправити це.
Презентер - вельми корисний девайс. Його назва утворилася від слова «презентація». Уявіть ситуацію: вам потрібно підготувати проект ребрендингу фірми або якогось конкретного комерційного продукту. Ясна річ, буквально за пару днів у вас утворюється багато ескізів, креслень і повноцінних дизайнерських проектів.
І ось, через кілька днів, тижнів або навіть місяців напруженої роботи, момент істини настав. Зображення з ноутбука виведено на великий LCD-екран, щоб видно було всім. Слово надається відповідальному за проект. Ви підходите до ноутбука і включаєте в порт USB якусь незрозумілу штуку, схожу на флешку. Це відповідна частина презентера. В руці ви тримаєте щось на зразок витонченого і компактного пульта, у вершини якого знаходиться головка з потужною лазерною указкою. Це і є презентер.
Включається запуск презентації. Навіть не підходячи до ноутбука, ви можете перегортати зображення, використовуючи автоматичний показ слайдів, поставити презентацію на паузу, включати і відключати звук.
На будь-якому презентері обов'язково є 2 або більше кнопки, які емулюють натискання клавіш Page UP, Page Down та інших. Сигнал передається за допомогою Wi-Fi (через USB-модуль). Більшість моделей презентерів здатні передавати сигнал на відстань не менше 15 метрів.
Дуже вдалим прикладом презентера є модель Canon PR100-R. Гаджет здатний гортати картинки вперед-назад, вмикати-вимикати звук, задіяти чорний екран і оснащений лазерною указкою. Фірмовими фішками даного презентера є наявність в пульті вбудованого екрану з таймером. До речі, дисплей має підсвічування. Після закінчення часу таймера включається вібраційний сигнал. Працює Canon PR100-R від двох батарей AAA.
Назвати новою проекційну техніку складно. Але її поява в офісі може стати своєрідним «вікном в Європу». Завдяки проектору можна забути про маленький екран. Навіть звичайнісінька проекційна техніка дозволить відтворювати картинку на поверхні, еквівалентній дисплею з діагоналлю від 72" і більше. Тобто цінність проектора полягає в можливості пристойно заощадити на покупці величезного і дорогого екрану.
Ще однією перевагою проектора є природність кольорів, контрасту і відсутність «квадратних» пікселів. Проекційна картинка утворюється пучком світла, а не фізичною екранною матрицею. Зображення з проектора чудово сприймається оком.
Однією з кращих офісних моделей проектора є Viewsonic M1. Техніка проектує картинку з відстані 1 м. Максимальна діагональ екрану складає 2,54 м. Роздільна здатність зображення - Full HD (1920 x 1080).
Головною особливістю моделі є наявність вбудованого акумулятора. Акумуляторна батарея дозволяє проектору працювати в повністю автономному режимі протягом 6 годин!
Доповнюючою частиною проектора є проекційний екран. Щоб не виводити зображення на голу стіну або аркуш ватману, так як це неестетично і непрактично, використовується спеціальна поверхня для проекції картинки.
Існує безліч проекційних екранів. Дані пристосування розрізняються за такими характеристиками:
Найбільш доступним в плані вартості проекційним екраном є модель Elite Screens T85NWS1. Робоча поверхня має діагональ 85". Кут огляду становить не менше 160⁰. Проекційну поверхню можна мити. Екран закріплений на штативі. Модель є переносною.
Ну і куди ж без традиційної офісної техніки. Адже паперову роботу ще ніхто не відміняв. У багатьох офісах не обійтися без:
Непогано себе зарекомендував ламінатор в модифікації Royal Sovereign ES 410. Це класична конвертна модель з можливістю нанесення термоплівки на фотографії. Ширина ламінування до 112 мм. Швидкість ламінування 152 мм в хвилину.
З степлерів можна порекомендувати KW-Trio 5900. Модель відрізняється підвищеною надійністю. Здатна за раз скріплювати стопку з 20 аркушів.
Робити зі старих документів нарізану локшину найкраще за допомогою простенького і надійного ShredMARK 502X. Його завантажувальна камера розрахована на 5 аркушів, а кошик для збору локшини - на 14 л. Час одного робочого циклу складає 2 хвилини.
Класичний багатофункціональний пристрій для друку теж варто включити в перелік важливих офісних девайсів.
Однією з найцікавіших модифікацій МФУ є HP LaserJet Ultra M134fn. Це безперечний лідер і чемпіон по співвідношенню ціна-якість. Модель оснащена планшетним сканером і монохромним лазерним принтером з картриджем на 6900 друкованих сторінок формату A4.
Рекомендоване робоче навантаження складає 20 тис. друкованих сторінок на місяць.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка