За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

SAMSUNG SSD 2.5 '1TB (MZ-7TE1T0BW): супер-продуктивність щодня

img

Найвища продуктивність і швидкість читання і запису даних - ось головні переваги твердотільних накопичувачів (SSD) перед жорсткими дисками. Ось тільки довгий час їх ємність була мізерно мала, і вони попросту не могли задовольнити запити користувачів з купою інформації. Однак ці часи вже позаду і сьогодні рішення подібні SAMSUNG MZ-7TE1T0BW, ємність якого становить 1 ТБ, зможуть догодити навіть самим вимогливим користувачам.

Максимальна швидкість читання цього накопичувача складає 540 МБ/с, а запису - 520 МБ/с, що забезпечує найвищу швидкість роботи з файлами. Наприклад, на копіювання 100 ГБ архіву піде всього близько 24 хвилин.

SAMSUNG SSD 2.5' 1TB

Завдяки форм-фактору в 2.5", SAMSUNG MZ-7TE1T0BW можна без проблем встановити в будь-який сучасний ноутбук, в якому використовуються звичайні жорсткі диски з інтерфейсом SATA III. Причому виконати цю процедуру зможе будь-який користувач, незалежно від його навичок. А фірмова утиліта One-stop Install Navigator дозволяє максимально спростити процес перенесення даних зі старого накопичувача на новий.

Виробник заявляє, що SAMSUNG MZ-7TE1T0BW відрізняється найвищою витривалістю і може витримати до 1500000 годин безперервної роботи. На нього надається трирічна гарантія.

Рівень енергоспоживання цього накопичувача не перевищує 0.24 Вт, що в деяких випадках дозволяє збільшити час роботи ноутбука від акумулятора на цілих 30 хвилин. І ніякого додаткового шуму при роботі.

SAMSUNG SSD 2.5' 1TB

Незважаючи на значну ємність, SAMSUNG MZ-7TE1T0BW відрізняється цілком розумною вартістю. Так, доступним його назвати важко, проте варто згадати, що ще зовсім недавно SSD-накопичувачі коштували ще дорожче при набагато менших обсягах.

Висновок

SAMSUNG SSD 2.5' 1TB (MZ-7TE1T0BW) - це твердотільний накопичувач, який відрізняється не тільки прекрасною продуктивністю, але і значною ємністю.

 

Даний накопичувач можна рекомендувати власникам ноутбуків, які бажають збільшити продуктивність, відмовившись від жорсткого диска, але не готові задовольнятися при цьому малими обсягами пам'яті.

22.01.2014 66
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!