За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Проекційний екран Redleaf SGM-4302: необхідний аксесуар для будь-якого проектора

img

Придбання проектора без спеціального проекційного екрану безглуздо, оскільки в такому випадку можна забути про скільки-небудь прийнятній якості зображення. При цьому і сам екран повинен відрізнятися гідним виконанням, мати хороше покриття і зручний монтажний механізм.

 

Всіма цими властивостями володіє проекційний екран Redleaf SGM-4302 з діагоналлю 84 "(178x128 см) і відношенням сторін 4:3. Найбільше він підходить для проведення презентацій, але згодиться і для перегляду фільмів.

 экран  Redleaf SGM-4302

В основі екрану - міцне полотно, яке має товщину 0.4 мм. Завдяки спеціальному порошковому покриттю поверхня його матово-біла, так що на ній ідеально проектується будь-яке зображення, як статичне, так і динамічне. А завдяки чорній окантовці (т. зв. Екстрадропома) відчутно підвищується рівень контрастності, що важливо при використанні екрану в якості домашнього кінотеатру.

 

Завдяки якісному механізму з автоматичною фіксацією Goldview, екран можна легко розгорнути на будь-яку висоту. Для його закріплення підійде і стеля, і стіна. У згорнутому стані він має розміри 183х9.6х9.6 см, при вазі 6,8 кг.

 

Висновок

 

Так, що якщо ви шукайте проекційний екран для проектора, то радимо вам придивитися до моделі Redleaf SGM-4302, яку можна використовувати як в конференц-залі, так і в системах домашніх кінотеатрів.

06.09.2013 67
Пов'язані товари
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!