За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Kingston DataTraveler 101 G2: захищена швидка USB-флешка у вигляді складаного ножика

img

Ще 15-20 років тому зовнішні джерела зберігання даних були громіздкими і малоємкі. На даний момент ситуація протилежна - завдяки поширенню USB-накопичувачів, гігабайти флеш-пам'яті стали доступні кожному користувачеві і серйозно почали «посунули» на ринку звичні оптичні диски.

Сьогодні ринок flash-пам'яті дуже різноманітний: присутні моделі ємністю до 128 Гб, серед яких можна підібрати як досить потужний накопичувач, так і стильний аксесуар, як у випадку з моделлю DataTraveler з 16 Гб пам'яті і високою швидкістю передачі даних від компанії Kingston, із захисним поворотним ковпачком.

  USB флеш  Kingston DataTraveler 101 G2

DataTraveler має оригінальну конструкцію: цього разу в Kingston вирішили перейти на більш практичні пристрої з поворотним ковпачком або зовсім відкриті «Флешки» - зазначена модель захищена металевою рифленою кришкою з поворотним механізмом, що нагадує складаний ніж. Таким чином, контакти накопичувача захищені від механічних пошкоджень.

 

Незважаючи на пластиковий корпус і компактний дизайн (розміри не перевищують 57.18 x 17.28 x 10.0 мм), цей пристрій демонструє відмінну швидкість передачі інформації, а саме - до 10 МБ / c читання і 5 МБ / с при записі на флешку. Варто відзначити, що обсягу пам'яті 16 Гб вам з головою вистачить на зберігання 4:00 відео Full HD, або 3000 - 4000 треків у форматі MP3. Пристрій здатний витримати перепад температур аж до 60 ° C в робочому режимі і зберігати дані від -20 до +85 ° C.

 

Висновок

 

Загалом, Kingston DataTraveler 101 G2 16 GB являє собою надійний і швидкий флеш-накопичувач, розрахований на тих користувачів, які хочуть отримати ємне і компактне сховище за доступною вартості, а різноманітний вибір колірних рішень виконання корпусу цієї флешки робить її ще і стильним аксесуаром.

02.08.2013 118
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!