За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

D-Link VoIP-шлюз (DVG-7111S): телефонуй з DECT-трубки по Інтернету

img

Дзвінки за допомогою Інтернет-телефонії стають все більш популярними завдяки тарифам в рази нижче, порівняно із звичайними телефонними лініями. Ось тільки є у цього типу зв'язку один серйозний недолік, що полягає в обов'язковому використанні комп'ютера, планшета або смартфона з встановленою програмою-клієнтом. Водночас багатьом користувачам зручніше використовувати звичну DECT-трубку, здійснюючи дзвінки так само, як і по внутрішньоміської мережі, так звані VoIP-дзвінки.

Телефонний голосовий шлюз D-Link DVG-7111S - це найбільш простий спосіб здійснювати VoIP-дзвінки із звичайного домашнього телефону. Даний пристрій грає роль своєрідної «прошарку» між інтернетом і телефоном.

VoIP-шлюз D-Link DVG-7111S

Підключення його не вимагає особливих знань і не займе багато часу. Все що потрібно, так це зареєструватися у провайдера VoIP-телефонії та виробити спільну настройку пристрою. Можна налаштувати шлюз так, щоб внутрішньоміські дзвінки автоматично здійснювалися по телефонній лінії, а зарубіжні тільки за допомогою Інтернет.

Тобто зберігається можливість використання звичайної телефонної книжки DECT-апарата. Все просто, взяли трубку в руки і подзвонили, без установки спеціального ПО, додаткового обладнання або маніпуляцій зі смартфоном. Так само просто буде й відповідати на вхідні дзвінки. Важливо, що підключення D-Link DVG-7111S жодним чином не позначається на якості роботи Інтернету, оскільки пристрій має підтримку черги пріоритетів. Тобто не виникне жодних проблем при перегляді онлайн-відео високої якості або жарких баталіях в багатокористувацьких іграх.

VoIP-шлюз D-Link DVG-7111S

Висновок:

На сьогоднішній день VoIP-шлюз D-Link DVG-7111S - це найбільш простий спосіб здійснювати дзвінки за допомогою Інтернет за допомогою звичайного DECT-телефону, підключеного до міської телефонної мережі.

 

Це пристосування стане справжньою знахідкою для домашніх користувачів, які часто дзвонять за кордон і при цьому хочуть заощадити, не жертвуючи зручністю і якістю зв'язку, до того ж без участі ПК. Не зайвим буде цей шлюз і в невеликому офісі.

21.03.2014 97
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!