За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Cooler Master Notepal Color: Клімат-контроль для ноутбука

img

Прихильники максимальної продуктивності лептопів не один рік ламають голови над їх охолодженням. Адже комп'ютерне залізо рвонуло далеко вперед, а корпусу стають все тонше і тонше, тим самим посилюючи проблеми з відведенням тепла в ноутбуках.

 

Частково знизити температурний режим і полегшити життя користувача покликана охолоджуюча підставка Notepal Color від Cooler Master. Модель розрахована на великі девайси, аж до 17 дюймів.

 Cooler Master Notepal Color

Матеріал виготовлення підставки представляє вдалий симбіоз пластику й алюмінію розміром 380x300x50 мм і вагою 700 г. Алюміній задіяний на верхній частині Notepal Color, яка безпосередньо контачить з портативними девайсами і покращує розсіювання тепла. В обробці підставки можна зустріти стильні вставки, які залежно від модифікації можуть бути золотого, чорного, синього, рожевого і білого кольорів. 

 

У корпус Notepal Color вмонтований 140-мм куллер з шумовим показником в 15 дБ. Низ прикрашений гумовими насадками, які утримують аксесуар і його жителя на поверхні. Харчування і підключення до ПК в даному випадку здійснюється через USB-порт, ще два USB-роз'єму використовуються для підключення різноманітних девайсів. На корпусі розміщено також коліщатко, яке дозволяє самостійно регулювати кількість обертів вентилятора: від 1000 до 2000 об. / Хв.

 Cooler Master Notepal Color

Висновок

Охолоджуюча підставка Notepal Color від Cooler Master стане корисним і затребуваним доповненням будь-якого потужного ноутбука діагоналлю до 17 дюймів. 

 

Серйозно вплинути на роботу компонентів модель не зможе, однак змінити температурні показники на 5-10 градусів цілком здатна.

05.06.2014 47
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!