За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

BD-плеєр Pioneer BDP-330: Мультимедійний HD комбайн

img

Еволюція оптичного диска за останнє десятиліття пройшла чимало стадій. На сьогоднішній день її вершиною є такий формат оптичних носіїв інформації нового покоління як Blu-ray, який не тільки розправився зі своїм конкурентом HD DVD, але і перетворився з недоступної екзотики в найпоширеніше рішення. Гарним прикладом усього вищесказаного може служити універсальний BD-плеєр Pioneer BDP-330, який відтворює практично всі відомі аудіо і відеоформати.

BDP-330 повністю відповідає всім вимогам формату BD, включаючи перетворення будь-якого відео в дозвіл 1080p, передачу звуку по HDMI, читання додаткового контенту BD-Live. Тим не менше, цього функціонала вже недостатньо на нинішніми мірками і тому японський виробник оснастив пристрій ще і цілим рядом приємних доповнень.

BD-плеєр Pioneer BDP-330

Перше доповнення полягає в розширених мережевих можливостей BDP-330. На задній панелі корпусу знаходиться Ethernet-порт, за допомогою якого можна качати інформацію з мережі і дивитися ролики з YouTube. Крім цього на борту програвача є роз'єм HDMI, компонентний і оптичний виходи, 2-х канальний аналоговий вихід, композитний вихід, і модуль Wi-Fi (при наявності зовнішнього адаптера).

Другою особливістю даного плеєра є наявність двох USB-портів на передній і задній панелі, до яких можна підключити флеш-накопопітелі з медіафайлами для їх відтворення на екрані телевізора. Варто відзначити, що BDP-330 зчитує досить велику кількість форматів (MP3, AVCHD, H.264, MPEG4, JPEG, AAC, AVC-HD, MPEG2), в тому числі і такий «капризний» відеоконтейнер як MKV. Правда, в цьому випадку дозвіл відео не перевищує 720р. В якості носіїв пристрою сприймає CD, CD-DA, CD / DVD-R / RW, DVD-R DL, BD-R і BD-RE.

BD-плеєр Pioneer BDP-330

Програвач має симпатичний чорний корпус, стильний і простий дизайн передньої панелі і компактні розміри (42x22, 8x6, 8 см), тому він з легкістю розміститись на будь стійці. Первісна настройка BDP-330 досить проста, а за допомогою спеціальної програми iControlAV, в якості пульта ДУ можна використовувати також iPhone або iPod.

В цілому, стильний BD-плеєр Pioneer BDP-330 є універсальним багатофункціональним пристроєм, що читає інформацію з безлічі типів носіїв записану в найпопулярніших медіа-форматах. До того ж він забезпечує як прекрасну якість зображення на екрані телевізора, так і відмінний звуковий супровід, і тому стане дуже вигідним і надійним придбанням, дозволивши вам істотно заощадити, замінивши собою цілий ряд додаткових пристроїв.

22.03.2013 69
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!