Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Високий попит на смартфони і комп'ютерну техніку збільшив необхідність користувачів сучасних гаджетів у бездротових маршрутизаторах. Щорічно збільшується попит на високошвидкісні маршрутизатори, серед яких виділяються моделі компанії Vinga: N150, N300, AC1200.
Високий попит на смартфони і комп'ютерну техніку збільшив необхідність користувачів сучасних гаджетів у бездротових маршрутизаторах. Щорічно збільшується попит на високошвидкісні маршрутизатори, серед яких виділяються моделі компанії Vinga: N150, N300, AC1200.
Ринок комунікаційної техніки збільшується в об'ємі, з'являються все нові маршрутизатори та фірми з їх виробництва. В умовах жорсткої конкуренції виробникам даної техніки доводиться дбати про високу функціональність свого обладнання. При виборі якісного маршрутизатору не завжди вдається досягти оптимального результату, так як за високою ціною можуть стояти не найкращі технічні характеристики.
За співвідношенням ціни і якості, оптимальним варіантом для покупки стає маршрутизатор - Vinga WR-AC1200, огляд якого ми вам і пропонуємо.
Коробка девайсу виготовлена на совість, про це нам говорять симпатичний зовнішній вигляд і повна інформація про техніку. На коробці зазначені такі відомості про девайс:
• підтримувані стандарти;
• показники передачі інформації;
• використовувані контролери;
• колір пристрою;
• об'єм оперативної пам'яті.
Що стосується комплектації маршрутизатору, то вона складається з наступних елементів: зовнішнього блоку живлення, керівництва користувача, кабелю Ethernet.
Vinga WR-AC1200 має непомітний зовнішній вигляд. Простий дизайн представлений верхньою кришкою з глянсового пластика, на якому буде осідати пил, а також буде видно сліди від пальців. Нижній блок девайсу і боковини виготовлені з матового пластику, він також відрізняється своєю маркістю. У центральній частині маршрутизатору зображений логотип і встановлені 4 незнімні динамічні антени.
LED індикатори пристрою розташовуються біля переднього борту. Кожен індикатор має відповідний підпис, тому користувачеві буде легко розібратися з режимом роботи певного вузла.
Елементи управління та інтерфейс користувача розташовуються на тильній частині пристрою. Якісне колірне виділення і відповідні підписи дозволяють повноцінно використовувати роутер навіть новачкам. На всі питання користувачі можуть отримати відповіді, використовуючи інструкцію. Порти RJ45 відносяться до класу високошвидкісних, зі швидкістю передачі даних з показником в 100 Мбіт / сек. Головним недоліком цього продукту, є повна відсутність на ньому портів USB.
Сітка для вентиляції маршрутизатору знаходиться на нижній кришці, в кутах якої є ніжки-підставки, завдяки яким забезпечується якісна циркуляція повітря навколо девайсу. Підставки мають мінімальний розмір, тому роутер WR-AC1200 не рекомендується встановлювати на килими та інші поверхні з ворсом. Настінного кріплення в цьому пристрої не передбачено. У технічній документації вказано логін і пароль для установки необхідних налаштувань девайсу.
Виробник навіть вказав елементну базу свого маршрутизатору, вона включає наступні мікросхеми:
Даний бездротовий маршрутизатор, з огляду на його вартість в 40 доларів і високі технічні характеристики, є оптимальним рішенням для придбання. Маршрутизатори від компаній TP-Link і ASUS не відрізняються за технічним оснащенням, але мають набагато більшу вартість.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка