Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
SPACE KID PLUTO — якісний та недорогий велосипед від українського виробника, оновлена модель 2026 року.
Велосипед має найпростішу конструкцію: сталева рама, задні ножні та додатково передні обідні гальма та одну швидкість. Він має хоч і бюджетні, але якісні комплектуючі, достатньо легкий у ходу та має комфортну посадку.
Виробник випускає дану модель велосипеда SPACE KID PLUTO в декількох розмірах:
Велосипеди, обладнані допоміжними страхувальними колесами, мають захист ланцюга від потрапляння одягу. Виробник - Україна.
SPACE — сучасний український бренд, який змінив відношення ціни і якості. За невеликий бюджет компанія пропонує якісні, сучасні велосипеди для всієї сім'ї.
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Бренд велосипеда | SPACE KID |
| Категорія велосипеду | Дитячі |
| Модель велосипеда | PLUTO |
| Матеріал рами | ST |
| Гарантія | 3 місяці |
| Рульове управління | |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь, SPACE KID |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 60мм, Chenzhengxiao |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 540 мм, чорний, Chenzhengxiao |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", SKYS Shuaichi |
| Трансмісія | |
| Трансмісія | одношвидкісна |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Ланцюг | 82 лан., SKYS Chiyuan, 1 |
| Каретка | Розборна, Американка, з пило-вологозахистом, SPACE KID |
| Педалі | SKYS Huikang |
| Гальмівна система | |
| Тип гальм | комбіновані |
| Гальма | Високоміцна сталь, H- 115мм, SPACE KID Feitian |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Колеса | |
| Діаметр колеса | 20 " |
| Ободи | 20" х 24 мм, Алюмiнiй, одностінний, 28H, 14G, SKYS Ruixing |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 28H, 14G, під гайку, SPACE KID Shibo |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, гальмівна, 28H, 14G, під гайку, GULI . |
| Покришки | 20" x 2.125, DKD D-1172 |
| Інше | |
| Вага велосипедиста | 35 кг |
| Додатково | дзвоник |
| Особливості матеріалу рами | високоміцна сталь |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 28.6 мм х 220 мм, без замка |
| Стать | Універсальний |
| Ручки керма | Гріпси SPACE KID |
| Сідло | 210*150 мм, Tingdi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип амортизації | Жорстка |
| Тип втулки задньої | гальмівна |
1 BrainUp надає право на знижку в 1 ₴
Скористатися нарахованими БрейнАпами можна вже з 15 дня після здійснення покупки / доставки замовлення. А можна й не поспішати, адже термін дії балів - 3 роки! - Більше часу та можливостей для вигоди!
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеВаше місто:
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Гарантія: 3 місяці
Доставка Ваше місто
Вартість доставки кур'єром по м. Київ становить 35 ₴, при замовленні від 250 ₴ - безкоштовно!
Доставка виконується у обраний Вами час з 10:00 до 22:00 до під'їзду.
Ваше замовлення доставлять у той же день за умови його оформлення до 12:00 та наявності товару на складі.
службами Нова Пошта/Укрпошта - 35₴
кур'єром BRAIN - безкоштовно
від 1 000₴ - безкоштовно
до 1 000₴ - 35₴
від 1-20 кг - Безкоштовно
від 20-60 кг - 20₴ (від 4 поверху 25₴)
від 61-100кг - 30₴ (від 4 поверху 35₴)
від 101-150кг - 60₴ (від 4 поверху 100₴)
Понад 150 кг - За домовленістю
Підйом на ліфті прирівнюється до вартості підйому на 1 поверх. Оплата за підйом товару на поверх проводиться кур'єру особисто.
Ваше місто:
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
₴ BrainUp
на рахунок
Угода
Помилка