Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
Formula RACE BH 20" – це функціональний дитячий велосипед, створений спеціально для юних велосипедистів, які тільки відкривають для себе світ велосипедних пригод. Міцна конструкція, сучасний дизайн і зручні елементи роблять його ідеальним вибором для дітей віком від 6 років.
Основні характеристики дитячого велосипеда Formula RACE BH 20" (2026):Модель Formula RACE BH має декілька кольорів та випускається в наступних розмірах:
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Бренд велосипеда | Formula Kid |
| Категорія велосипеду | Дитячі |
| Модель велосипеда | RACE |
| Матеріал рами | ST |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Рульове управління | |
| Вилка | жорстка, Високоміцна сталь, Formula Kid |
| Винос | Сталь + Алюміній, довжина: 40мм, YesFree |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 560 мм, чорний, VLT |
| Рульова колонка | різьбова , 1", VLT QLP-24A |
| Трансмісія | |
| Трансмісія | одношвидкісна |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 36T, WHEEL TOP SPF4H-KT |
| Ланцюг | 84 лан., YesFree ., 1 |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, Xuan KL-16B + 2S |
| Педалі | Сталь + пластик, YesFree . |
| Гальмівна система | |
| Тип гальм | комбіновані |
| Гальма | Алюмiнiй, H- 115мм, POWER |
| Тип переднього гальма | Обідне |
| Тип заднього гальма | Ножне |
| Колеса | |
| Діаметр колеса | 20 " |
| Ободи | 20" Алюмiнiй, одностінний, 28H, 14G, VLT |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 28H, 14G, з QR, Shibo . |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, гальмівна, 28H, 14G, під гайку, GULI . |
| Покришки | 20" x 2.125, . XJ-301 |
| Інше | |
| Вага велосипедиста | 35 кг |
| Додатково | крила, підніжка, дзвоник |
| Крила | Пластик, VLT FRK |
| Особливості матеріалу рами | високоміцна сталь |
| Підніжка | центральна, VLT 20" |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 25,4 мм х 220 мм, без замка, VLT |
| Стать | Універсальний |
| Сідло | 210*150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип амортизації | Жорстка |
| Тип втулки задньої | гальмівна |
1 BrainUp надає право на знижку в 1 ₴
Скористатися нарахованими БрейнАпами можна вже з 15 дня після здійснення покупки / доставки замовлення. А можна й не поспішати, адже термін дії балів - 3 роки! - Більше часу та можливостей для вигоди!
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеВаше місто:
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Гарантія: 18 місяців
Доставка Ваше місто
Вартість доставки кур'єром по м. Київ становить 35 ₴, при замовленні від 250 ₴ - безкоштовно!
Доставка виконується у обраний Вами час з 10:00 до 22:00 до під'їзду.
Ваше замовлення доставлять у той же день за умови його оформлення до 12:00 та наявності товару на складі.
службами Нова Пошта/Укрпошта - 35₴
кур'єром BRAIN - безкоштовно
від 1 000₴ - безкоштовно
до 1 000₴ - 35₴
від 1-20 кг - Безкоштовно
від 20-60 кг - 20₴ (від 4 поверху 25₴)
від 61-100кг - 30₴ (від 4 поверху 35₴)
від 101-150кг - 60₴ (від 4 поверху 100₴)
Понад 150 кг - За домовленістю
Підйом на ліфті прирівнюється до вартості підйому на 1 поверх. Оплата за підйом товару на поверх проводиться кур'єру особисто.
Ваше місто:
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
₴ BrainUp
на рахунок
Угода
Помилка