Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Друге покоління лінійки L-Style від LG порадувало чималою кількістю цікавих апаратів, серед яких і недорогий «двухсімнік» Optimus L5 II Dual.
Закономірно, що апарат отримав злегка посвіжілий дизайн, але, як і інші L-представники, він виконаний з пластика з шорсткою задньою поверхнею. І в чорному, і в «квітковому», і в білому оформленні Е455 не має глянцевих частин, що радує.
Олеофобним покриття, на жаль, немає, так що передня панель досить мазка. До того ж, сенсорні клавіші, розміщені під екраном, позбавлені підсвічування і тому користуватися ними в темряві незручно. Всього клавіш чотири: «Додому», «Назад», «Меню» і «Вибір SIM-карти».
Збірка і підгін деталей виконані на високому рівні. Елементи управління стандартні. Зліва - гойдалка гучності і програмована кнопка, на яку можна встановити будь-який додаток. Праворуч - блокування / живлення, зверху - мікрофон шумозаглушення і гніздо навушників, внизу - microUSB і розмовний мікрофон. З тилу - фотомодуль і динамік, а під кришкою - два слота для «сімок» і карти пам'яті. Важливо, що «пам'ять» можна змінити без вилучення батареї, але з «сімками» такий номер не проходить.
Дисплей смартфона покритий загартованим склом. Використання IPS-матриці не зробила його ідеальним, адже датчик освітленості в телефоні відсутній, та й дозвіл 800х480 пікс. для 4 '' занизький. Тому на сонці Е455 повністю «сліпне», та й у темряві теж не попрацюєш.
Камера знімає непогані фото з максимальною роздільною здатністю (5.0 Мп). Користувачеві доступно кілька режимів, у тому числі вибір ISO, експозиції, фото по команді, серійна зйомка, баланс білого і пр. Аналогічні режими присутні і з відео, словом, якщо не пред'являти до девайсу флагманських вимог, то можна залишитися задоволеним його результатами.
На борту пристрою, ОС Android v4.1.2 з лончер Optimus UI 3.0, який один з найбільш дружніх в питаннях персоналізації. Сам інтерфейс працює досить плавно, але при декількох відкритих додатках можливі не великі подрагивания. Адже обсяг RAM 512 МБ.
Вбудованої пам'яті 4 ГБ, з яких тільки половина доступна користувачеві. Так що про запуск HD-відео варто говорити лише при використанні карти пам'яті - власних ресурсів телефону явно недостатньо. Якщо говорити про загальну продуктивності, то очікувати чудес від єдиного ядра Cortex-A9 1 ГГц і прискорювача PowerVR SGX531 не варто.
Однак головна перевага смартфона в підтримці 2 SIM-карт в мережах GSM / UMTS, 3G, плюс Wi-Fi і Bluetooth.
А батарея ємністю 1700 мАг при максимальному навантаженні протримається до 3,5 годин.
Висновок
Як бачите, L5 II Dual обходить конкурентів своєю привабливою зовнішністю, хорошою збіркою, непоганий автономністю і широкими можливостями персоналізації.
Даний смартфон став відмінним продовженням затребуваного на ринку двухсімочний смартфона.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка