За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Тест мобільного телефону Gigabyte Gsmart Maya M1: двохсімочна загроза іменитим флагманам

img

Один з провідних світових виробників електроніки тайванська компанія Gigabyte представила на ринок новий смартфон з підтримкою двох операторів під назвою Gsmart Maya M1. Однак багатьох вводить в подив ціна цього пристрою, тому як імениті гравці мобільної індустрії вже давно підсадили користувачів на те, що якість, дизайн, функціонал та інновації повинні коштувати чималих грошей. Ми вирішили особисто протестувати даний смартфон, що називається в польових умовах, і зрозуміти, чи є Maya M1 тим за кого себе видає.

Комплект поставки

У фірмовій коробці зі смартфоном знаходяться:

  • сам герой тесту

  • літій-іонний акумулятор 1700 мАч

  • інтерфейсний кабель miniUSB

  • блок живлення

  • дротова гарнітура (роз'єм 3,5 мм)


    Gigabyte Gsmart Maya M1

    Gigabyte Gsmart Maya M1

Конкуренти

Основну конкуренцію Gigabyte Gsmart Maya M1 на ринку становлять двоядерні моделі з IPS-дисплеєм, великою роздільною здатністю камери і хорошою графікою: LG Optimus L9 (діагональ трохи більше 4,7 ", камера менше 5 Мп) і флагман Nokia Lumia 920 (дорожче, але і частота процесора вище).

Дизайн / Ергономіка / Елементи управління

Gigabyte Gsmart Maya M1

Виглядає «Майя» ну дуууже стильно на тлі типових «Андроидов». Передня частина телефону начебто «приклеєна» до торця, даний ефект створює глянсова окантовка пристрою. «Спинка» покрита софт-тач напиленням і приємна на дотик. В цілому зовнішній вигляд Gsmart Maya M1 начебто «злизаний» з Nokia Lumia 820 : той же полікарбонатний моноблок, трохи закруглені кути і сильно забруднюються фронтальна частина. Зібраний апарат дуже якісно, ​​без зазорів і люфтів, правда задня кришка досить туго знімається і чути ледь помітний скрип у верхній частині екрана. Розміри (136х67х9, 7 мм) і вага телефону (151 г) оптимальні для щоденного застосування, принаймні, дотягнутися до всіх символів екрану можливо пальцями однієї руки. Новинка доступна з трьома варіантами кришки: чорної, білої і червоної, остання виглядає дуже ефектно.

Gigabyte Gsmart Maya M1

Як і у всіх «андроїдів», на корпусі Gsmart Maya M1 немає спеціальної кнопки для режиму фотозйомки, в іншому все типово і інтуїтивно зрозуміло: під екраном розташувалися 3 сенсорні клавіші «Меню», «Додому», «Назад», зверху розмовний динамік, вічко фронтальної 2 Мп камери і датчик наближення. Зайшовши з тилу, побачимо об'єктив основної 8 Мп камери зі спалахом і додатковий динамік. Зверху знаходиться стильна кнопочка вимкнення / блокування пристрою, аудіороз'єм 3,5 мм і miniUSB-порт, знизу - отвір динаміка. Лівий бік смартфона зайнятий «гойдалкою» регулювання гучності.

Дисплей

Gigabyte Technology оснастила Gsmart Maya M1 великим 4,5 "IPS-екраном з роздільною здатністю 540х960 пікселів і щільністю пікселів 240 ppi. Кути огляду даного дисплея максимальні і досягають 178 градусів, на сонці екран також веде себе добре - зображення залишається читабельним. За всіма іншими параметрами він навіть б'є рекорди: передача кольору хороша, всі кольори натуральні і без перекосу, контрастність на вищому рівні, невелика пикселизация помітна лише в дуже динамічних сценах. 

Gigabyte Gsmart Maya M1

Матриця покрита захисним склом, але без олеофобним покриття, так що без серветок не обійтися. Яскравість екрану визначається автоматично або виставляється вручну, а дуже швидкий сенсор розпізнає до 5-ти торкань одночасно і не замислюється над перегортанням сторінок ні на секунду.

Gigabyte Gsmart Maya M1

Відзначимо також оригінальний спосіб розблокування девайса: після натискання на кнопку блокування апарат запропонує вам на вибір віртуальний коло з підміню: «Камера», «Дзвінки», «Розблокування», «Назад».

Gigabyte Gsmart Maya M1

Екранна клавіатура пропонує зрозуміле меню з голосовим уведенням в російській варіанті і великими віртуальними клавішами в альбомній орієнтації. Книжковий варіант розкладки дрібнуватий, тому помилкових натискань не втекти. 

Gigabyte Gsmart Maya M1

Акумулятор

Літій-іонний акумулятор (1700 мАч) є слабким місцем у будь-якому пристрої під керуванням ОС Android, так що «Майя» протягне до доби при середньому навантаженні (10-20 хвилин дзвінків), 40-60 хвилин інтернет-серфінгу, 1 години роботи плеєра. При перегляді відео і активній роботі бездротових модулів батарея розряджається вже за якихось 4 години. Для повного завантаження від звичайної мережі пристрою знадобиться 1,5 години, а від USB - близько 2,5 годин, при цьому девайс відчутно нагрівається.

Апаратна платформа / Продуктивність / Пам'ять

Gigabyte Gsmart Maya M1 працює під управлінням «оригінальної» ОС Google Android 4.1.1 Jelly Bean без будь-яких власних надбудов або оболонок. Крім стандартного набору віджетів смартфон обзавівся ліхтариком, менеджером файлів, клієнтом сховища DropBox, браузером Chrome.

Gigabyte Gsmart Maya M1 Gigabyte Gsmart Maya M1 Gigabyte Gsmart Maya M1

За швидкодію і завантаження нових програм в девайсі відповідає двоядерний процесор MTK 6577 з тактовою частотою 1 ГГц, графічний відеоприскорювач PowerVR SGX531 і 1 ГБ ОЗУ. Для користувача даних на борту є 4 ГБ внутрішньої пам'яті плюс підтримка карт пам'яті формату microSD об'ємом до 32 ГБ.

Пройшовши перевірку синтетичними тестами, смартфон показав гідний рівень продуктивності та графіки, довівши, що йому по плечу потягатися з сучасними девайсами провідних світових виробників.

У Quadrant Standard смартфон набрав гідні 2872 «папужки», обігнавши Motorola Atrix 4G і Samsung Galaxy Tab 10.1, але трохи відстав від більш просунутого HTC One X. 

Gigabyte Gsmart Maya M1

За результатами AnTuTu Benchmark «Майя» заробив 6386 очок і знову потрапив у середину зведеної таблиці тестування. 

Gigabyte Gsmart Maya M1 Gigabyte Gsmart Maya M1

Графіком ми протестували в бенчмарке NenaMark2 - телефон продемонстрував хороший, знову-таки середній, результат з 24 fps.

Gigabyte Gsmart Maya M1

В цілому, апарат показав себе таким міцним «середнячком»: всі списки і робочі столи прокручуються плавно, завантаження програм не викликає нарікань, HD-відео програється без уповільнення, а мобільні 3G-ігри не гальмують.

Комунікації

Дві сім-карти смартфона забезпечують стабільний прийом в мережах GSM (850, 900, 1800, 1900 МГц), GPRS / EDGE / WCDMA. Налаштування «сімок» виготовляються в меню або ж вибираються в рядку повідомлень. Для 3G зарезервований лише перший слот, а в режимі очікування доступні обидва номери, тому як в Maya M1 всього один радіомодуль, втім, як і у багатьох існуючих подібних моделей телефонів.

На борту моноблока також є бездротові модулі Bluetooth 3.0 і WiFi (802.11 b / g / n), який може роздавати «халявний» Інтернет 5 пристроям зі швидкістю вхідного трафіку 16,31 МБ / с, і вихідного - 1,64 МБ / с.

USB-порт передбачає кілька варіантів з'єднання: «Накопичувач», «Медіа», «Камера», «Зарядка» і «Вбудований CD-ROM». Крім того, в арсеналі смартфона присутній навігаційний блок GPS і A-GPS з докладними картами Google Maps. При тестуванні девайс зарекомендував себе як непоганий навігатор з точним визначенням місця розташування і прокладкою маршрутів по дорогах України.

Gigabyte Gsmart Maya M1

Камера / Звук

Основна 8 Мп камера зі спалахом і автофокусом знімає фото навіть краще, ніж багато стандартні «мильниці», правда трохи засвічує білий світ і не вистачає глибини, але ці дрібні недоліки видно лише оці професіонала. 

Gigabyte Gsmart Maya M1

Інтерфейс камери досить простий і зрозумілий зі стандартним набором налаштувань: режим зйомки, баланс білого, режим спалаху, режим HDR. Максимальний розмір фото 2448х3264 точок, а запис відео зі звуком - 720р. 

Gigabyte Gsmart Maya M1

Фронтальна 2 Мп камера може похвалитися максимальною роздільною здатністю 320х240 пікселів з частотою 15 кадрів в секунду і форматом зображення JPEG, чого цілком достатньо для відеодзвінків по Skype.

Gigabyte Gsmart Maya M1

Відзначимо, що виробник також зробив акцент на якості звучання смартфона: в «рідних» навушниках композиції звучать дуже гідно, так що девайс можна сміливо використовувати і в якості повноцінного плеєра. Та ж ситуація і зі слуховим динаміком: звук чистий, голосний, а мова співрозмовника дуже чітка.

Висновок

Оцінюючи результати тестування Андроїд-фону, в першу чергу відзначимо презентабельний зовнішній вигляд Gigabyte Gsmart Maya M1, тому як з ним можна і покрасуватися в нічному клубі, і на засіданні правління директорів не соромно вийняти з кишені. Передня панель, правда, любить колекціонувати відбитки, але це можна виправити, придбавши будь-яку недорогу захисну плівку.

Наступне і основне достоїнство «Майї» - великий якісний IPS-дисплей з хорошими кутами огляду, на якому не тільки фільми любо дивитися, але і фотки зняті 8 Мп камерою будуть виглядати не гірше ніж на моніторі.

Двоядерний процесор MTK 6577 і графічний прискорювач добре показали себе в ряді синтетичних тестів, а обсягу пам'яті девайса достатньо для ігор, програм та музичних альбомів. Акумулятора правда при цьому надовго не вистачить, але це перманентна «дитяча хвороба» всіх Андроїд-фонів і від цього нікуди не дітися.

Підводячи риску під всім вищесказаним, зауважимо, що тайванським розробникам з Gigabyte в черговий раз вдалося не просто створити дуже якісний і цікавий продукт, але ще й завдяки демократичній ціновій політиці зробити Gsmart Maya M1 одним з найдоступніших пристроїв з двома SIM-картами на ринку, який може умити ряд іменитих флагманів. Так навіщо платити більше, якщо є оптимальне рішення у вигляді Maya M1?

16.05.2013 60
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!