Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Цього року LG порадувала нас цілою лінійкою своїх планшетів G Pad, в якій найменший, самий яскравий і привабливий, звичайно ж «семидюймовий» V 400. Але що ховається за помітним корпусом: «посередність» або відмінний гаджет на кожен день? Давайте спробуємо довідатися це в нашому тесті.
Дизайн
Колір нашого тестового зразка вражає уяву. Яскравий, соковитий «мандариновий» відтінок кидається в очі. Він так і проситься в руки, і розрахований на увагу віддають перевагу все помітне, а саме молоді та підлітків. Крім «Мандаринчик», доступні також версії в блакитному, чорному, білому кольорі.
Задня кришка планшета, крім незаперечної привабливості, викликає довіру. Матове покриття вийшло дуже приємним на дотик, і досить практичним. Якщо якісь відбитки на ньому і залишаються, то вони так само швидко видаляються. Габарити невеликий, товщина всього 10,2 мм, а маса «таблетки» не більше 293 г, що дозволяє надійно утримувати пристрій в руках. Зібрано планшет акуратно і якісно, навіть в інженерному «семпли» немає щілин, поскрипувань, характерних для тестових моделей.
Роз'єми
Розміщення інтерфейсних роз'ємів типово для планшетів, говорити про якісь нововведення не доводиться. Передній торець покритий загартованим склом, у верхній частині якого розміщені фронтальна камера і логотип. Прямо над ними, на верхньому торці видніються роз'єм для навушників, ІЧ-датчик, мікрофон і отвір для microSD-карти під пластиковою заглушкою. Праворуч - дві клавіші гучності і включення під колір спинки, внизу - microUSB, а на задній частині - основна камера і два динаміки. Що стосується звуку, то він добре опрацьований і на фільм без «вух» його вистачить.
Дисплей
7 '' екран «таблетки» використовує IPS-матрицю з роздільною здатністю 1280х800 пікс, з щільністю 216 ppi. Повітряний прошарок між екраном і матрицею мінімальна, а тому кути огляду досягають майже 180 °. Картинка дуже яскрава, але передача кольору не ідеальна, з невеликим відхиленням в теплі тони. На сонці екран повністю «сліпне» - до такого ступеня, що доводиться шукати тенек, щоб елементарно побачити клавішу зйомки камери. До того ж датчика освітленості модель не передбачає, але виробник хитро вийшов із цієї ситуації, додавши в налаштування опцію зниження яскравості до 0% з 0:00 до 6:00 годин. Загалом, не без нюансів, але читати, дивитися фільми в хорошій якості можна, а це головне.
Інтерфейс
Управління побудоване на інтерфейсі ОС Android v4.4.2 KitKat з втручанням фірмової оболонки Optimus UI. З доповнень сподобалася можливість блокування / розблокування подвійним «тапом» і функція блокування KnockCode, запозичена у смартфонів.
В панелі повідомлень маються швидкі настройки, регулювання яскравості і звуку, а також традиційний доступ до додатків QSLIDE. Дуже зручна штука, яка дозволяє працювати одночасно в двох програмах. Наприклад, ділове листування, а поруч ролики з YouTube, або календар і калькулятор. Аналогічно реалізована і підтримка мультизадачности з додатком DualWindow, зі спеціальною кнопкою в інтерфейсі.
З робочого столу можна потрапити в найнеобхідніші програми. Перелічимо найбільш цікаві з них.
QPair - на початковому етапі настройки, планшет пропонує синхронізуватися зі смартфоном на базі Android, після чого на екрані «таблетки» можна буде переглядати повідомлення з телефону, виклики, і навіть відповідати на них. Зручно, але працює поки не ідеально.
Додаток QuickRemote - нічого нового. Вибираємо техніку, виробника, або через інфрачервоний порт управляємо всім цим.
Функціональність
Системні характеристики планшета базуються на Snapdragon 400, де частота кожного ядра ARM Cortex-A7 досягає 4x1,2 ГГц. Обробка графіки покладено на прискорювач Adreno 305. Результати тестування в синтетичних бенчмарках не уражується, проте при роботі не було помічено якихось лагов, підвисань. Все чітко працює, в тому числі і в іграх, повільності не спостерігається. «Оперативки» тут 1 ГБ, флеша - 8 ГБ, з яких користувачеві для закачування доступна половина. Тому наявність слота microSD радує.
Комунікації
Всупереч моді, апарату не виділили слот для SIM-карт, частково компенсувавши це додатком QPair, описаним вище. Однак адаптери Bluetooth і Wi-Fi дозволяють створювати влаштуванню VPN-мережі, передавати контент по DLNA, виводити картинку на великі екрани за допомогою Miracast, приймати контент з інших пристроїв LG шляхом SmartShareBeam, прокладати маршрути по картах з GPS. Але ж не всім же бути «дзвонилки»?
Камера
Основна камера планшета отримала всього лише 3.0 Мп сенсор. Так що про зйомку в темряві говорити не доводиться, але при хорошому денному освітленні фото виходять більш-менш гідної якості. Хоча деталізації, чіткості і передачі кольору навіть в цьому випадку їм не дістає. Для фото на пам'ять зійде, але не більше.
Максимальна роздільна здатність фотографій - 2048х1536 пікс., А запис відео здійснюється в HD-якості (1280х720 пікс). Фронтальний фотомодуль (1.3 Мп) розрахований на Skype да СЕЛФІ. Налаштувань замало, всього два режими - «Панорама» і «Авто». Загалом, про якість судіть самі.
Автономність
Планшет комплектується досить ємною батареєю (4000 мАч). При тестуванні вона показала наступні результати:
Результати автономності просто прекрасні, а якщо врахувати режим енергозбереження, при якому відключаються модулі зв'язку, синхронізація та ін., То ці показники будуть ще вищими. Так що перед нами самий «довгограючий» планшет на ринку.
Висновок
Враження від користування G Pad 7.0 у нас самі позитивні. Він яскравий, привабливий, з хорошою продуктивністю і автономністю, з рядом фірмових нововведень, зрештою, з відмінною збіркою і приємним на дотик покриттям.
Однак сліпнучий на сонці екран і слабкі фотомодулі нівелюють приємні відчуття від користування пристроєм, адже на ринку є чимало гаджетів в яких, реалізовані і 3G і GSM-модуль. Правда, вони не настільки привабливі зовні як наш герой.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка