Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Модель велосипеда | MERCURY |
| Категорія велосипеду | Підліткові |
| Стать | Універсальний |
| Вага велосипедиста | 70 кг |
| Матеріал рами | AL |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Ростовка рами | рама- 11" |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантія | 3 місяці |
| Рульове управління | |
| Вилка | Амортизаційна, Високоміцна сталь, travel-100мм. SPACE |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 40 мм, MSA-M024 |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 600 мм, чорний, MD-S302 |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", SKYS/Mitchell QLP-31 |
| Ручки керма | Гріпси TD-508 |
| Трансмісія | |
| Трансмісія | механічна |
| Кількість швидкостей | L3 R7 |
| Ручки перемикання | Моноблоки SKYS/Aimeigao ST-EF51, 21 |
| Передній перемикач | SKYS/Aimeigao FD-TZ30 |
| Задній перемикач | RD-TZ50, 7 швидк. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Касета / тріскачка | SKYS/CST 7Sp, 7 швидк., 14-28Т |
| Ланцюг | 108 лан., SKYS/Fuxingda Z-51, 7-8 |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7 |
| Педалі | зі світловідбивачами, Пластик, SKYS/Mitchell MX-P896 |
| Гальмівна система | |
| Тип гальм | дискові |
| Гальма | механічні, YINXING SKYS DB-01 |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Колеса | |
| Діаметр колеса | 24" |
| Ободи | 24" х 19 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, JHT |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Тип втулки задньої | DD тріскачка |
| Покришки | 24" x 1,95, SKYS/CST C1918 |
| Інше | |
| Підсидільний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, Weiwei |
| Сідло | 275*145 мм, SKYS/Huabei AZ-5517 |
| Підніжка | бокова, Changyu |
| Додатково | підніжка |
| Інше | |
| Тип амортизації | хардтейл |
1 BrainUp надає право на знижку в 1 ₴
Скористатися нарахованими БрейнАпами можна вже з 15 дня після здійснення покупки / доставки замовлення. А можна й не поспішати, адже термін дії балів - 3 роки! - Більше часу та можливостей для вигоди!
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеВаше місто:
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Гарантія: 3 місяці
Схожі товари:
1 BrainUp надає право на знижку в 1 ₴
Скористатися нарахованими БрейнАпами можна вже з 15 дня після здійснення покупки / доставки замовлення. А можна й не поспішати, адже термін дії балів - 3 роки! - Більше часу та можливостей для вигоди!
Доставка Ваше місто
Вартість доставки кур'єром по м. Київ становить 35 ₴, при замовленні від 250 ₴ - безкоштовно!
Доставка виконується у обраний Вами час з 10:00 до 22:00 до під'їзду.
Ваше замовлення доставлять у той же день за умови його оформлення до 12:00 та наявності товару на складі.
службами Нова Пошта/Укрпошта - 35₴
кур'єром BRAIN - безкоштовно
від 1 000₴ - безкоштовно
до 1 000₴ - 35₴
від 1-20 кг - Безкоштовно
від 20-60 кг - 20₴ (від 4 поверху 25₴)
від 61-100кг - 30₴ (від 4 поверху 35₴)
від 101-150кг - 60₴ (від 4 поверху 100₴)
Понад 150 кг - За домовленістю
Підйом на ліфті прирівнюється до вартості підйому на 1 поверх. Оплата за підйом товару на поверх проводиться кур'єру особисто.
Ваше місто:
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
₴ BrainUp
на рахунок
Угода
Помилка