Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Бренд велосипеда | Formula |
| Категорія велосипеду | Гірські |
| Матеріал рами | AL |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Рульове управління | |
| Вилка | Амортизаційна з локаутом, Сталь + Алюміній, Formula |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Кермо | Райзер, Високоміцна сталь, L 680 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02 |
| Трансмісія | |
| Трансмісія | механічна |
| Кількість швидкостей | L2 R9 |
| Передній перемикач | L-twoo FD-V5009L-2 |
| Задній перемикач | L-TWOO RD-V4009-L-2, 9 швидк. |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 36-22T, HOX FSD-105 |
| Ланцюг | 112 лан., TEC C-9, 9 |
| Гальмівна система | |
| Тип гальм | дискові |
| Гальма | механічні, YINXING YX-DB-06 |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Колеса | |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Ободи | 29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 36H, 14G, з QR, WANGZHEN 282FBQ |
| Втулка задня | Алюмiнiй, DD касета, 36H, 14G, з QR, пром. підшипник, WANGZHEN 282RBQ |
| Покришки | 29" x 2.10, KENDA K1162 |
| Інше | |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Додатково | підніжка |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Касета / тріскачка | SkilFul CS-M300, 9 швидк., 11-32Т |
| Модель велосипеда | ZEPHYR 3.0 |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236 |
| Підніжка | бокова |
| Підсидільний штир | Алюмiнiй, 350 мм |
| Стать | Універсальний |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", XINJIN D13 |
| Ручки перемикання | Манетки L-TWOO A5 SL-V4009, 18 |
| Ручки керма | JUNTAI JT-G262 |
| Сідло | 280*160 мм, CRO 2503-01 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип амортизації | хардтейл |
| Тип втулки задньої | DD касета |
1 BrainUp надає право на знижку в 1 ₴
Скористатися нарахованими БрейнАпами можна вже з 15 дня після здійснення покупки / доставки замовлення. А можна й не поспішати, адже термін дії балів - 3 роки! - Більше часу та можливостей для вигоди!
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеВаше місто:
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Гарантія: 18 місяців
Схожі товари:
1 BrainUp надає право на знижку в 1 ₴
Скористатися нарахованими БрейнАпами можна вже з 15 дня після здійснення покупки / доставки замовлення. А можна й не поспішати, адже термін дії балів - 3 роки! - Більше часу та можливостей для вигоди!
Доставка Ваше місто
Вартість доставки кур'єром по м. Київ становить 35 ₴, при замовленні від 250 ₴ - безкоштовно!
Доставка виконується у обраний Вами час з 10:00 до 22:00 до під'їзду.
Ваше замовлення доставлять у той же день за умови його оформлення до 12:00 та наявності товару на складі.
службами Нова Пошта/Укрпошта - 35₴
кур'єром BRAIN - безкоштовно
від 1 000₴ - безкоштовно
до 1 000₴ - 35₴
від 1-20 кг - Безкоштовно
від 20-60 кг - 20₴ (від 4 поверху 25₴)
від 61-100кг - 30₴ (від 4 поверху 35₴)
від 101-150кг - 60₴ (від 4 поверху 100₴)
Понад 150 кг - За домовленістю
Підйом на ліфті прирівнюється до вартості підйому на 1 поверх. Оплата за підйом товару на поверх проводиться кур'єру особисто.
Ваше місто:
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
₴ BrainUp
на рахунок
Угода
Помилка