Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
Formula – це популярний бренд велосипедів, який зарекомендував себе на ринку завдяки поєднанню надійності, стильного дизайну та доступної ціни. Велосипеди Formula виробляються з урахуванням сучасних тенденцій та технологій, що робить їх відмінним вибором як для початківців, так і для досвідчених велосипедистів.
Кожен велосипед розробляється з особливою увагою до деталей, щоб забезпечити максимальний комфорт та безпеку для своїх користувачів. Бренд Formula пропонує велику лінійку моделей для дітей, підлітків та дорослих, задовольняючи потреби різних категорій велосипедистів.
Формула F-1 DD CS — гірський велосипед з колесами 29", амортизаційною алюмінієвою вилкою з локаутом, касетною втулкою та міцною полегшеною рамою. Оснащений якісною трансмісією 3x8 та механічними дисковими гальмами — ідеальний для поїздок будь-яким рельєфом.
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Бренд велосипеда | Formula |
| Модель велосипеда | F-1 |
| Матеріал рами | AL |
| Особливості матеріалу рами | алюмінієва, полегшена |
| Матеріал виготовлення | Алюмiнiй |
| Категорія велосипеду | Гірські |
| Стать | Універсальний |
| Вага велосипедиста | 100 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Рульове управління | |
| Вилка | Амортизаційна з локаутом, алюміній |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 680 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02 |
| Ручки керма | JUNTAI JT-G262 |
| Ручки перемикання | Моноблоки SHIMANO ST-EF500, 24 |
| Рульова колонка | безрізьбова , 1-1/8", XuHua XHF-13A |
| Трансмісія | |
| Кількість швидкостей | L3 R8 |
| Втулка передня | Алюмiнiй, 36H, 14G, пром. підшипник, WANGZHEN 282FBQ |
| Втулка задня | Алюмiнiй, DD касета, 36H, 14G, з QR, пром. підшипник, WANGZHEN 282RBQ |
| Тип втулки задньої | DD касета |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TX800, 7-8 швидк. |
| Передній перемикач | L-TWOO FD-V5008L-2 |
| Касета | SkilFul CS-M220, 8 швидк., 11-32Т |
| Шатуни | Сталь + Алюміній, 24-34-42Т, PROWHEEL TA-CN01 |
| Ланцюг | 114 лан., КМС Z7, 7 |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Гальмівна система | |
| Тип гальм | дискові |
| Тип переднього гальма | Дискове механічне |
| Тип заднього гальма | Дискове механічне |
| Гальма | механічні, YINXING YX-DB-06 |
| Колеса | |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Ободи | 29" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Покришки | 29" x 2.10, WANDA W2003 |
| Інше | |
| Підсидільний штир | Алюмiнiй, 27.2 мм х 350 мм, з замком, RUIAN RA-201 |
| Сідло | CRO 2503-1 |
| Педалі | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236 |
| Підніжка | бокова |
| Наявність крила | без крил |
| Додатково | підніжка |
| Тип амортизації | хардтейл |
1 BrainUp надає право на знижку в 1 ₴
Скористатися нарахованими БрейнАпами можна вже з 15 дня після здійснення покупки / доставки замовлення. А можна й не поспішати, адже термін дії балів - 3 роки! - Більше часу та можливостей для вигоди!
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеВаше місто:
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Гарантія: 18 місяців
Доставка Ваше місто
Вартість доставки кур'єром по м. Київ становить 35 ₴, при замовленні від 250 ₴ - безкоштовно!
Доставка виконується у обраний Вами час з 10:00 до 22:00 до під'їзду.
Ваше замовлення доставлять у той же день за умови його оформлення до 12:00 та наявності товару на складі.
службами Нова Пошта/Укрпошта - 35₴
кур'єром BRAIN - безкоштовно
від 1 000₴ - безкоштовно
до 1 000₴ - 35₴
від 1-20 кг - Безкоштовно
від 20-60 кг - 20₴ (від 4 поверху 25₴)
від 61-100кг - 30₴ (від 4 поверху 35₴)
від 101-150кг - 60₴ (від 4 поверху 100₴)
Понад 150 кг - За домовленістю
Підйом на ліфті прирівнюється до вартості підйому на 1 поверх. Оплата за підйом товару на поверх проводиться кур'єру особисто.
Ваше місто:
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
₴ BrainUp
на рахунок
Угода
Помилка