Ноутбук Vinga Scout X14M (X14M-155H321024BWP)
Код товару: U1155394
+3 612 балів
Ноутбук Vinga Scout X14M (X14M-155H321024BWP) зображення 2
Ноутбук Vinga Scout X14M (X14M-155H321024BWP) зображення 3
Ноутбук Vinga Scout X14M (X14M-155H321024BWP) зображення 4
Ноутбук Vinga Scout X14M (X14M-155H321024BWP) зображення 5
Ноутбук Vinga Scout X14M (X14M-155H321024BWP) зображення 6
Ноутбук Vinga Scout X14M (X14M-155H321024BWP) зображення 7
Ноутбук Vinga Scout X14M (X14M-155H321024BWP) зображення 8
Ноутбук Vinga Scout X14M (X14M-155H321024BWP) зображення 9
Ноутбук Vinga Scout X14M (X14M-155H321024BWP) зображення 10
Ноутбук Vinga Scout X14M (X14M-155H321024BWP) зображення 11
Ноутбук Vinga Scout X14M (X14M-155H321024BWP) зображення 12
14", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core Ultra 7 155H (1.4 - 4.8 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Iris Xe Graphics eligible, Windows 11 Pro, 56 + 56 Втг, 2.97 кг
img img img
Основні характеристики
Серія (модельний ряд) Vinga Scout
Тип ноутбуку захищенийпортативний
Дисплей
Діагональ дисплея 14"
Роздільна здатність 1920х1080 (FullHD)
Тип матриці IPS
Яскравість 1000nits
Процесор
Покоління процесора Intel 14-е покоління
Кількість ядер процесора 16
Оперативна пам'ять
Тип оперативної пам'яті DDR5
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ
Система зберігання данних
Тип накопичувача SSD
Об'єм SSD 1 ТБ
Кардрідер Card-reader
Відеокарта
Відеокарта Intel Iris Xe Graphics eligible
Мультимедіа
Веб-камера WEB-Camera 5 MP
Комунікаційні можливості
Бездротові технології 4G LTEWi-Fi 6 (802.11aх)Bluetooth 5.1
Мережевий адаптер Gigabit Ethernet
Порти і роз'єми
Програмне забезпечення
Операційна система Windows 11 Pro
Живлення
Ємність акумулятора 56 + 56 Втг
Додатково
Додатково MIL-STD-810H,  захист IP65,  + додаткова батарея
Фізичні характеристики
Ширина 363.2 мм
Висота 42.1 мм
Глибина 287.4 мм
Вага 2.97 кг
Колір чорний
Інші
Виробник Vinga
Модель Scout X14M
Артикул X14M-155H321024BWP
Гарантія, міс 12
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.