Ноутбук Acer Nitro 16 AN16-51-50J1 (NH.QJMEU.004)
Код товару: U0831659
+1 056 балів
Немає в наявності
Ноутбук Acer Nitro 16 AN16-51-50J1 (NH.QJMEU.004) зображення 2
Ноутбук Acer Nitro 16 AN16-51-50J1 (NH.QJMEU.004) зображення 3
Ноутбук Acer Nitro 16 AN16-51-50J1 (NH.QJMEU.004) зображення 4
Ноутбук Acer Nitro 16 AN16-51-50J1 (NH.QJMEU.004) зображення 5
Ноутбук Acer Nitro 16 AN16-51-50J1 (NH.QJMEU.004) зображення 6
Ноутбук Acer Nitro 16 AN16-51-50J1 (NH.QJMEU.004) зображення 7
Ноутбук Acer Nitro 16 AN16-51-50J1 (NH.QJMEU.004) зображення 8
Ноутбук Acer Nitro 16 AN16-51-50J1 (NH.QJMEU.004) зображення 9
Ноутбук Acer Nitro 16 AN16-51-50J1 (NH.QJMEU.004) зображення 10
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, Intel Core i5-13500H (2.6 - 4.7 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, GPU - 6 ГБ, DOS, 57 Втг, 2.6 кг
img img img
Acer Nitro 16 — потужний ноутбук, який пропонує неймовірний досвід у геймінгу. З екраном 16" дюймів, частотою оновлення 165 Гц і роздільною здатністю 1920 х 1200 ви отримуєте виняткове зображення з високою різкістю та плавністю.
Завдяки двом динамікам 2 Вт і технології DTS:X Ultra Acer Nitro 16 забезпечує неперевершену якість звуку в тривимірному просторі, щоб можна було орієнтуватися та визначати, з якого боку атакує противник.
Основні характеристики
Серія (модельний ряд) Acer Nitro
Тип ноутбуку ігровий
Дисплей
Діагональ дисплея 16"
Роздільна здатність 1920x1200 (WUXGA)
Тип матриці IPS
Поверхня екрану матова
Частота оновлення екрану 165 Гц
Процесор
Покоління процесора Intel 13-е покоління
Кількість ядер процесора 12
Оперативна пам'ять
Тип оперативної пам'яті DDR5
Кількість слотів для оперативної пам'яті 2
Система зберігання данних
Тип накопичувача SSD
Об'єм SSD 512 ГБ
Відеокарта
Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4050
Об'єм відеопам'яті 6 ГБ
Мультимедіа
Веб-камера WEB-Camera
Додаткові можливості стереодинаміки,  вбудований мікрофон
Комунікаційні можливості
Бездротові технології BluetoothWi-Fi
Мережевий адаптер Gigabit Ethernet
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення 3 х USB 3.2LAN (RJ-45)2 х USB Type-CHDMIКомбінований аудіороз'єм
Програмне забезпечення
Операційна система DOS
Живлення
Ємність батареї 4 cell
Ємність акумулятора 57 Втг
Додатково
Фізичні характеристики
Ширина 360.1 мм
Висота 25.9 мм
Глибина 279.9 мм