Zenbook S — стильний ноутбук з усіма фірмовими перевагами та незрівнянним дизайном. Вибір вимогливого професіонала, якому потрібен потужний інструмент для роботи з максимально естетичним виглядом.

Особливості:

- компактний дизайн для мобільного життя;
- 2.8K екран 13.3'' дюймів;
- відповідність стандарту MIL-STD-810G для активного графіка життя.

Висока продуктивність

Ноутбук оснащений сучасним набором компонентів, тому надає широкі можливості для складних задач. Він стане надійним партнером для тих, хто прагне успіху, хоче досягнути нових кар'єрних вершин і шукає інструмент відповідного рівня. Великі запаси пам'яті допоможуть зберігати свої ідеї, великі масиви документів, наприклад корпоративну річну звітність, а також різноманітну мультимедійну інформацію — колекції фотографій, відео, фільмів, музики.

Екран

Для творчих спеціалістів і контент-кріейторів цей ноутбук стан справжньою знахідкою. Крім параметрів оригінального простору з насиченими кольорами можна вибирати простір sRGB для створення або перегляду вебвмісту, DCI-P3 для відтворення кінематографічного контенту або Display P3 для отримання реалістичних кольорів, які відповідають повсякденним потребам. Неймовірний 2.8K екран підтримує технології Dolby Vision, має сертифікацію PANTONE Validated та DisplayHDR True Black 500. Щоб професіонал не відчував дискомфорту при тривалій роботі, екран також має сертифікацію TÜV Rheinland.

Дизайн

Ноутбуки Asus виділяють на ринку вишуканим і витонченим дизайном. Ця модель не є виключенням, адже своїм зовнішнім виглядом демонструє належність до преміального сегмента техніки. Пристрій виконаний з фірмовим дизайнерським підходом, має тонкий корпус і важить всього 1 кг. Він стане постійним супутником свого власника на ділових зустрічах, нарадах і поїздках. Пристрій протестований за стандартом MIL-STD-810H, тому легко витримає активне використання поза межами затишного офісу - цей пристрій готовий приїхати перевірити велике виробництво.

Інші переваги

Серед іншого ноутбук має сучасний модуль для бездротового зв'язку стандарту WiFi 802.11ax. Він забезпечить необхідною швидкістю підключення до мережі, щоб підтримувати необхідний рівень ефективності. Потужна аудіосистема з підтримкою Dolby Atmos дозволить працювати зі звуком і відпочивати за переглядом контенту, а спеціальне захисне покриття ASUS AntiBacterial Guard дозволить не хвилюватися за безпеку та гігієну при роботі в дорозі.