Комп'ютер Vinga Cheetah A4020 (R5M16R5700XT.A4020)
Код товару: U0407827
Немає в наявності
Комп'ютер Vinga Cheetah A4020 (R5M16R5700XT.A4020) зображення 2
Комп'ютер Vinga Cheetah A4020 (R5M16R5700XT.A4020) зображення 3
Комп'ютер Vinga Cheetah A4020 (R5M16R5700XT.A4020) зображення 4
Комп'ютер Vinga Cheetah A4020 (R5M16R5700XT.A4020) зображення 5
Комп'ютер Vinga Cheetah A4020 (R5M16R5700XT.A4020) зображення 6
AMD Ryzen 5, 3600, 6 ядер, 12 потоків, Частота, ГГц - 3.6, AMD B450, GPU - дискретна, Radeon RX 5700 XT, GPU - 8 ГБ, RAM - 16 ГБ, HDD - 1 TB, SSD - 240 GB, 1 x HDMI, 1 x Нeadphone, 3 x DisplayPort, 1 х Microphone, 1 x PS/2, 6 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 4 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 3 x Audio, 1 x RJ45, немає, PSU - 700 Вт
Процесор AMD Ryzen 5 3600
Розрахункова теплова потужність становить 65 Вт.
Ігрова відеокарта Radeon RX 5700 XT
Материнська плата на чипсеті AMD B450
Високий рівень продуктивності та вражаюча багатозадачність — заслуга 16 ГБ оперативної пам'яті, яку встановлено в ПК. Частота ОЗП становить 2666 МГц. На даний момент такого обсягу достатньо для переважної кількості завдань: роботи з відеоредакторами, комп'ютерною графікою та комп'ютерних ігор. Пам'ять стандарту DDR4 функціонує на нижчій напрузі, ніж DDR3. Це дозволило зменшити енергоспоживання та тепловиділення. А завдяки підвищеній пропускній здатності, система швидко відгукується на кожну дію користувача.
Накопичувачі HDD 1 TБ + SSD 240 ГБ
Блок живлення 700W
У комп'ютер встановлено блок живлення потужністю 700 Вт. Пристрій характеризується високим ККД і значною енергоефективністю.
Основні характеристики
Тип ПК Ігрові
Процесор
Серія процесора AMD Ryzen 5
Модель процесора 3600
Кількість ядер 6 ядер
Кількість потоків 12 потоків
Частота процесора, ГГц 3.6
Материнська плата
Сокет AM4
Чіпсет AMD B450
Відеокарта
Тип відеокарти дискретна
Виробник чіпу відеокарти AMD
Тип графічної пам'яті GDDR6
Об'єм графічної пам'яті 8 ГБ
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті 16 ГБ
Форм-фактор пам'яті DIMM
Кількість слотів 4
Тип пам'яті DDR4
Частота пам'яті 2666 MHz
Стандарт пам'яті PC4-21300
Максимальний об'єм пам'яті 64 ГБ
Система зберігання
Типи внутрішніх накопичувачів HDDSSD
Об'єм HDD 1 TB
Об'єм SSD 240 GB
Оптичний привід без DVD
Мультимедіа
Аудіоконтролер Realtek ALC887
Багатоканальний звук 7.1
Комунікаційні можливості
Провідна мережа (LAN) 10/100/1000 Мбіт/с
Порти і роз'єми
Програмне забезпечення
Операційна система без ОС
Додатково
Пристрої введення в комплекті немає
Корпус
Модель корпусу Vinga Orc
Матеріал корпусу скло,  метал,  пластик,  акрил
Товщина металу 0.5 мм
Розташування блоку живлення нижнє