Блок живлення HighPower 850W (HP1-N2850BR-H12S)
Код товару: U1170968
+74 балів
ATX 3.1, 850 Вт, 24 pin, CPU - 2x8pin, GPU - 1x(6+2pin), 1x120 мм, 140 х 150 х 86 мм
img img
Основні характеристики
Стандарт БЖ ATX 3.1
Потужність 850 Вт
Модульне підключення кабелів не має
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Підключення материнської плати 24 pin
Підключення процесора 2x8pin
Підключення відеокарти 1x(6+2pin)
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 3
Тип охолодження вентилятор
Діаметр вентиляторів 1x120 мм
Розмір, мм 140 х 150 х 86 мм
Інші
Виробник HighPower
Модель 850W
Артикул HP1-N2850BR-H12S
Гарантія, міс 36
+74 бали
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.