Блок живлення HighPower 600W (HPE-600ST-W12S)
Код товару: U1170965
+37 балів
ATX 2.X, 600 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x8pin, GPU - 1x(6+2pin), 1x120 мм, 140 х 150 х 86 мм
img img img
Основні характеристики
Стандарт БЖ ATX 2.X
Потужність 600 Вт
Модульне підключення кабелів не має
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS
Підключення материнської плати 20+4 pin
Підключення процесора 2x8pin
Підключення відеокарти 1x(6+2pin)
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Тип охолодження вентилятор
Діаметр вентиляторів 1x120 мм
Розмір, мм 140 х 150 х 86 мм
Інші
Виробник HighPower
Модель 600W
Артикул HPE-600ST-W12S
Гарантія, міс 36
+37 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.