Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013)
Код товару: U0985118
+42 балів
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) зображення 2
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) зображення 3
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) зображення 4
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) зображення 5
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) зображення 6
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) зображення 7
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) зображення 8
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) зображення 9
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) зображення 10
дротове, 2.0, mini Jack 3.5 mm, Потужність, Вт - 12, деревина (MDF), 0.81 кг
img
Конструкція REAL-EL S-217 включає двосмугову систему, що забезпечує значну потужність звуку у 12 Вт. Це дозволяє вам насолоджуватися глибокими басами та ясними високими частотами, які покращують сприйняття музики, фільмів та ігор. Ще однією важливою особливістю є корпус з дерева MDF, який не лише надає елегантності, але й значно зменшує вібрації та спотворення, покращуючи якість звуку.
Ця полична система легко інтегрується у ваше оточення, встановлюючись на робочому столі або полиці. Просте дротове підключення через роз'єм mini Jack 3.5 мм дозволяє з'єднати колонки з будь-яким комп’ютером, ноутбуком або планшетом. Така універсальність робить REAL-EL S-217 ідеальним вибором для різних користувацьких досвідів.
Основні характеристики
Підключення дротове
Установка полична
Кількість каналів 2.0
Мінімальний вхідний опір 8 Ом
Кількість полос 2
Максимальний вхідний опір 12 Ом
Мінімальна частота відтворення 90 Гц
Роз'єми mini Jack 3.5 mm
Чутливість 86 дБ
Тип акустичних колонок об'ємного звучання
Потужність колонок, Вт 12
Живлення мережа
Матеріал корпусу деревина (MDF)
Вага 0.81 кг
Колір чорний
Інші
Виробник REAL-EL
Модель S-217 Black
Артикул EL121200013
+42 бали
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ