За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Битва штучних інтелектів: хто дурніший, а хто розумніший?

img

Китайські експерти провели спеціальне дослідження і дійшли висновку, що штучний інтелект від Google набагато розумніше, ніж помічниця Siri від Apple.

Сьогодні битву за любов користувачів ведуть не тільки виробники смартфонів, але і програмне забезпечення цих пристроїв. Проте першу скрипку тут грають аж ніяк не операційні системи, а їх віртуальні помічники.

Найвідоміші з них це Сірі (Siri) і Кортана (Cortana). Але останнім часом їм на п'яти наступає асистент від Google, який так і називається Google Assistant. Експерти вирішили з'ясувати, який же з віртуальних помічників найрозумніший, а кому час сісти за парту для навчання.

Рівень IQ штучних інтелектів

Китайські експерти провели спеціальне дослідження і дійшли висновку, що штучний інтелект від Google набагато розумніше, ніж помічниця Siri від Apple.

Так, зокрема рівень IQ штучного інтелекту Google Assistant в минулому році склав більше сорока семи балів. Китайський помічник Baidu зміг набрати тридцять три бали, а рівень інтелекту пошуковика Microsoft Bing склав тридцять два бали. Непогано, враховуючи, що помічниці Siri ледве вдалося подолати планку в двадцять чотири бали!

Якщо ж серйозно, то індустрія штучного інтелекту лише набирає обертів. Так що у віртуальних асистентів ще все попереду. Хоча зауважимо, що рівень IQ у шестирічної дитини набагато вище за результат Google Assistant – п'ятдесят п'ять з половиною балів.

Тим не менш, зауважимо, що маємо зростання штучного інтелекту. Три роки тому Google Assistant набирав у тесті лише трохи більше двадцяти шести балів, а майкрософтівський Bing – всього лише тринадцять з половиною балів.

Скільки витрачають компанії на розробку штучного інтелекту?

Згідно з даними компанії CB Insights, світові компанії в першому кварталі цього року вже витратили на розвиток штучного інтелекту близько двох мільярдів доларів США (1,7 мільярда доларів США). Ця сума є на 84% більшою, ніж було виділено в 2016 році.

Всі світові виробники ІТ-техніки і рішень сьогодні серйозно зайняті розробкою технологій у сфері машинного навчання, штучного інтелекту, нейронних мереж та іншого.

Ось і Google, на своїй презентації, постійно наголошувала на тому, що в основі всіх її продуктів лежить штучний інтелект. Саме за такими гаджетами - майбутнє індустрії і всього людства.

А нові процесори від Apple і Huawei містять спеціальні блоки для можливості машинного навчання гаджетів.

Так що, як бачите, технології штучного інтелекту дозволяють виробникам значно оптимізувати всі процеси і підвищити рівень продуктивності пристроїв в цілому. Бо за великим рахунком, все це робиться для нас з вами - простих користувачів, щоб ми могли отримувати від користування пристроями лише користь і позитивні емоції.

09.10.2017 184
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!