За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Рейтинг смарт-годинників – ТОП 15 найкращих моделей 2023 року

img

Розумний годинник відноситься до девайсів, без яких можна обійтися в повсякденному житті. Тим не менш, вони надають низку можливостей, які можуть позитивно позначитися на якості життя.

З простих функцій це можливість швидко переглядати повідомлення та відповідати на дзвінки, не дістаючи смартфон із кишені, платити за допомогою NFC. Але куди більш корисними функціями розумного годинника є відстеження ефективності тренувань (витрачені калорії, пройдена відстань) та загального стану здоров'я (тиск, пульс, насиченість киснем тощо).

У даному рейтингу є варіанти смарт-годинників для спортсменів, військових, дітей та повсякденного носіння. Для топу ми вибрали девайси із різних цінових категорій, щоб кожен міг вибрати щось під свій бюджет.

 

Примітка: у рейтингу є годинники від Huawei та Xiaomi. Дані виробники (як і багато інших китайських компаній) можуть збирати інформацію про користувачів без їхньої згоди, про що докладніше можна дізнатися у відео від проекту "Останній Капіталіст". Тому незважаючи на функціональність запропоновані девайси не варто купувати військовим, співробітникам силових структур і просто людям, які ретельно оберігають особисту інформацію.

 

 


Бюджетні смарт-годинники

До бюджетного сегменту входять девайси вартістю до 5000 гривень. При цьому годинники мають широкі можливості, які покривають потреби більшості користувачів. Девайсам із середньобюджетної та топової категорії вони поступаються точністю вимірювань.


 

Canyon CNS-SW68BB Badian

Canyon CNS-SW68BB Badian

Canyon CNS-SW68BB Badian – хороша модель, щоб познайомитися з розумними годинниками. Їх не можна назвати просунутими, але значні недоліки також відсутні.

Єдиним мінусом є маленький навіть за мірками смарт-годинників екран. Він має діагональ 1.28" і роздільну здатність 240x240. Тому на дисплеї виводиться тільки основна інформація, а детальну статистику потрібно дивитися на смартфоні. Зате за рахунок невеликого екрану девайс виглядає акуратно. Дизайн підійде як для чоловіків, так і для жінок. За рахунок компактності та зручного ремінця годинник також можна купити для дитини.

Canyon CNS-SW68BB – надійний годинник, але вимагає деякої акуратності:

  • корпус алюмінієвий, але не протиударний;
  • скло звичайне, тому не застраховане від появи подряпин;
  • стандарт захисту від вологи та пилу – IP68 (докладніше про цей стандарт читайте за посиланням), тобто цим годинникам не страшно навіть занурення у воду, але плавати з ними все таки не рекомендується.

Функціонал дозволяє отримувати сповіщення, перемикати треки, керувати відтворенням відео на смартфоні. Є навіть кілька найпростіших ігор.

Годинник дозволяє збирати статистику про тренування (є 22 режими активності) та сну. Існують датчики для вимірювання пульсу, тиску, кисню в крові. Вони можуть давати певну похибку, тому якщо бачите якусь аномалію, не варто відразу панікувати.

За рахунок невисокої продуктивності автономність досягає 7 днів. Час повної зарядки займає лише 2 години.

 

Плюси

Мінуси

доступна ціна

маленький екран

досить висока надійність

може бути похибка у вимірах

автономність до 7 днів

 

 

Gelius Pro GP-SW007 (Tactical Navy)

Gelius Pro GP-SW007 (Tactical Navy)

Смарт-годинник Gelius Pro GP-SW007 позиціонується як тактичний, що є скоріше маркетинговим ходом, ніж правдою. Тим не менш, девайсу дійсно є чим зачепити користувача.

Корпус має металеву рамку, що захищає від ударів. Це нівелюється тим, що скло не є загартованим. Захист від вологи відповідає стандарту IP68. Робочі температури становлять -20 – +40 ° С, що для нашого клімату дуже непогано. Втім, тривале перебування на морозі або під прямим сонячним промінням може стати причиною виходу за ці температурні рамки.

Використовується хороший IPS-екран з діагоналлю 1.8" та роздільною здатністю 280х320. У специфікаціях виробник не вказує яскравість, але зображення добре розрізняється навіть на сонці.

Годинник оснащений динаміком та мікрофоном, що дозволяє відповідати на дзвінки, а також користуватися голосовим помічником. Підтримується керування відтворенням, виведення повідомлень.

Для занять спортом є 123 види тренувань. При цьому активувати їх необхідно вручну. Годинник дозволяє відстежувати тиск, рівень кисню, пульс, має вбудований крокомір. Є вбудований GPS, який, крім тривіального використання, дозволяє знайти підключений смартфон.

Gelius Pro GP-SW007 оснащений акумулятором на 320 мАг, що забезпечує до 10 днів роботи при звичайному навантаженні. При активному використанні GPS девайс може розрядитися за пару днів.

 

Плюси

Мінуси

гарна захищеність

скло не має протиударних властивостей

можна відповідати на дзвінки

 

вбудований GPS

 

підтримується 123 види тренувань

 

 

Amazfit GTS 2

Amazfit GTS 2

Якщо розумний годинник вам потрібний в першу чергу як повсякденний гаджет, а не девайс для занять спортом, зверніть увагу на Amazfit GTS 2. Він зручний і має вагу всього 25 г, завдяки чому практично не відчуваються на руці.

Плюсом є вуглецеве покриття, яке хоч і не робить скло протиударним, але добре захищає від появи сколів та подряпин. Також воно має олеофобні властивості, що робить екран менш марким.

Сам екран чудовий: матриця AMOLED з діагоналлю 1,65 дюйма та роздільною здатністю 348х442. Він видає круту картинку, тому постійно хочеться змінювати тему меню, щоб насолодитися яскравим та барвистим зображенням. Крім стандартного оформлення, ви можете зробити заставку зі своїх фото.

З фішок слід зазначити мікрофон для розмов, а також вбудовану пам'ять. Годинник має накопичувач на 3 ГБ, і на ньому можна зберегти улюблені треки для прогулянок та тренувань. Також можна напряму до годинника підключити блютуз-навушники, що дозволить слухати музику без телефону.

Цікавою фішкою є PAI – зведена оцінка здоров'я, яка самостійно аналізує основні параметри. Також є відстеження стресу, сну.

Мінусом є те, що зі спортивними завданнями гаджет справляється не найкращим чином. Смарт-годинник Amazfit GTS 2 підтримує всього 12 спортивних режимів, до того ж не відрізняється високою точністю вимірювань. Так, в останніх прошивках точність стала кращою, але їй все ще далеко до ідеалу. Тому, якщо ви хочете якнайточніше відстежувати прогрес тренувань, дана модель не для вас.

Автономність становить близько 7 днів при звичайному використанні, 20 днів – у режимі енергозбереження.

 

Плюси

Мінуси

годинник дуже зручний

посередня точність вимірів

чудовий екран

 

вбудована пам'ять

 

 

Huawei Watch Fit 2

Huawei Watch Fit 2

Перед придбанням Huawei Watch Fit 2 слід приміряти. Годинник зручний, але через великий екран (1.74") не всім подобається, як він виглядає на руці. В іншому, цей смарт-годинник виглядає покращеною версією Amazfit GTS 2:

  • великий AMOLED-екран із датчиком освітленості;
  • можливість відповідати на повідомлення за допомогою емодзі або заготовлених шаблонів (працює лише з Android-смартфонами);
  • GPS-трекер;
  • автономність до 10 днів, а повна зарядка займає близько 1 години (швидка зарядка: до 50% за 15 хвилин);
  • 32 ГБ вбудованої пам'яті.

 

Huawei Watch Fit 2 працює на операційній системі Harmony OS, яка виділяється зручним керуванням та інформативним меню. Крім того, ця операційка не схильна до "капризів". Є 97 видів тренувань, причому 4 з них (ходьба, біг, орбітрек, веслування) активуються автоматично.

 

Плюси

Мінуси

барвистий AMOLED-екран

компартія стежить за кожним вашим кроком

32 ГБ пам'яті

 

GPS

 

швидка зарядка

 

 


Середньобюджетна категорія

Середньобюджетний сегмент охоплює розумні годинники вартістю 5 000 – 10 000 гривень. Серед них можна знайти моделі з підтримкою SIM-карток, оплатою за допомогою NFC, протиударні гаджети. Також є середньобюджетні іміджеві смарт-годинники, в яких упор зроблений більше на дизайн, ніж на функціональність.


 

Xiaomi Watch S1 Active Moon White

Xiaomi Watch S1 Active Moon White

Розумний годинник Xiaomi Watch S1 не є іміджевим, але при цьому виглядає дуже стильно: круглий циферблат з тонким металевим безелем і тонкий ремінець. На вибір є 3 кольори: білий, синій і чорний.

Втім, купувати цей годинник потрібно не за дизайн. Головна причина популярності – це наявність NFC. Xiaomi Watch S1 – один з найдешевших годинників з можливістю безконтактної оплати.

Девайс має 1,43-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 466х466. В основі лежить AMOLED, тому проблем з якістю зображення та яскравістю ви не відчуватимете. Недоліком є те, що подібні екрани мають високе енергоспоживання, тому Xiaomi Watch S1 мають автономність до 12 днів, хоч оснащені дуже ємним акумулятором на 470 мАг.

Підвищене енергоспоживання також пов'язане із GPS-датчиком. Найшвидше заряд витрачається, якщо активувати цілодобовий моніторинг пульсу та кисню в крові – тоді батареї вистачає на 3-4 дні.

Для тренувань є 117 режимів, активовувати їх доведеться вручну. За допомогою годинника можна відповідати на дзвінки та читати вхідні повідомлення.

 

Плюси

Мінуси

наявність NFC-модуля

компартія стежить за кожним вашим кроком

чудовий екран

 

стильний дизайн

 

 

Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3

Якщо ви активно займаєтеся спортом, зверніть увагу на фітнес-годинник Versa 3 від Fitbit. Фітнес-годинниками вони називаються, оскільки призначені для збирання дуже точних даних про стан організму. Причому вони не обмежується пульсом та спаленими калоріями, а також включають таку специфічну інформацію, як кількість поверхів, які ви подолали сходами.

Годинник Fitbit Versa 3 легкий (близько 20 г) і зручний, тому не викликає дискомфорту при цілодобовому носінні. Екран має діагональ 1,58 дюймів, тому це покоління набагато зручніше ніж Versa 2. Використовується яскравий AMOLED-дисплей, який, на жаль, не має додаткового захисту. Втім, у продажу можна знайти для них відповідне протиударне скло.

Тішить автономність: до 6 днів при активному використанні. Причому 10-хвилинної зарядки вистачить для 24 годин роботи.

Головним плюсом і мінусом цих годинників є Fitbit Premium. Це платна підписка, яка надає доступ до розширеного функціоналу. Він дозволяє детально аналізувати вашу активність, і на основі цього складатиме графік занять спортом. Перші півроку Fitbit Premium доступний безкоштовно, а далі наручний тренер коштуватиме 10 доларів за місяць або 80 – за рік.

 

Плюси

Мінуси

розширений функціонал Fitbit Premium

програма Fitbit Premium доступна лише за передплатою

швидка зарядка

 

комфортне носіння

 

 

Huawei Watch GT3 42mm

Huawei Watch GT3 42mm

Huawei Watch GT3 42mm – іміджевий смарт-годинник. Його головною перевагою є саме дизайн. Великим плюсом мала стати можливість встановлення додатків на годинник, але на жаль, працює це не найкращим чином. Наприклад, на Watch GT3 можна встановити навігатор, але працюватиме він тільки в тому випадку, якщо є на вашому смартфоні. Тому хоч Harmony OS є однією з найзручніших операційок для розумного годинника, в цьому гаджеті вона не розкривається повністю.

Зі стандартних функцій підтримується керування музикою, виведення повідомлень, дзвінків. А ось до стандартного набору датчиків (пульс, крокомір, GPS, оксигенація) додався термометр, що дозволить краще стежити за здоров'ям.

З цікавих фішок слід відзначити керування за допомогою коліщатка. Більшу частину року воно буде лише іграшкою, але взимку дуже сильно рятує, оскільки дозволяє користуватися девайсом у рукавичках.

 

Плюси

Мінуси

стильний дизайн

Harmony OS не розкривається повністю

вбудований термометр

компартія стежить за кожним вашим кроком

є NFC

 

 

Garmin Lily

Garmin Lily

Garmin Lily – елегантний жіночий смарт-годинник. У ньому акцент робиться на дизайн: акуратний круглий циферблат (34 мм в діаметрі), золотиста рамка і тонкий ремінець. Найкрутішою фішкою є малюнок на склі, який робить циферблат схожим на ті, що використовуються у звичайних годинниках.

Годинник Garmin Lily має екран на TFT-матриці, яка вважається не найкращим варіантом для мобільних девайсів. Але в даному випадку це не відіграє особливої ролі, оскільки на дисплеї відображається лише основна інформація у вигляді простих піктограм, тексту та чисел.

Garmin – один з топових виробників смарт-годинників, тому ця модель може зачепити не лише дизайном. Вона надійна (екран закритий склом Gorilla Glass, стандарт захисту 5ATM) і має весь потрібний функціонал для повсякденного використання та тренувань. Цікавою фішкою є гейміфікація тренувань: активуєте режим змагання – годинник ставить перед вами цілі – за їх виконання ви отримуєте ачивки. У тому числі можете створювати змагання зі своїми друзями, які також користуються годинником Garmin.

Єдиним недоліком можна назвати автономність, що становить до 3-4 днів.

 

Плюси

Мінуси

крутий дизайн

невисока автономність

додаткова мотивація для тренувань у вигляді ачівок

 

висока надійність

 

 

Amazfit T-REX 2

Amazfit T-REX 2

Amazfit T-REX 2 – захищений годинник з агресивним дизайном, який підійде військовим та любителям екстремального спорту. Надійність відповідає військовому стандарту MIL-STD-810G, що стало можливим завдяки товстому корпусу та захисному склу. Робочі температури від -40 до +70°С.

Використовується AMOLED-екран на 1.39", з роздільною здатністю 454х454. Максимальна яскравість 1000 ніт, є датчик освітлення, який змінює її автоматично. Також така яскравість дозволяє непогано освітлювати дорогу в режимі ліхтарика.

Сильною стороною є точний GPS, оскільки інформація про місцезнаходження надходить одразу з кількох систем. Недоліком є те, що на екран виводиться лише маршрут без оточення, тому іноді буває складно зорієнтуватись.

Годинник отримав масивні кнопки, що робить дизайн агресивним, але це має практичне значення – з годинником зручно працювати не знімаючи рукавички.

Девайс підтримує 150 видів активності. На ряд з них є автоматичне розпізнавання, але воно не завжди спрацьовує. Тому якщо вам важливо збирати всю інформацію про тренування, краще вмикати їх вручну. Метрики для відстеження сну, активності та рівня стресу збираються автоматично. Періодичність вимірів ви можете налаштувати залежно від потреб.

З корисних у повсякденному використанні функцій варто згадати можливість відповідати на повідомлення за допомогою шаблонів або емодзі.

Перша версія прошивки Amazfit T-REX 2 не найкраще синхронізувалася з айфонами. Але в наступних оновлення ПЗ це виправлено, тому зараз годинник добре працює з усіма смартфонами.

Із дрібних мінусів: краплі води можуть активувати сенсор. Тому під час дощу або при поході в душ екран краще блокувати за допомогою кнопки. Також варто згадати, що ремінець отримав нове кріплення порівняно з Amazfit T-REX. З одного боку, тепер він кріпиться надійніше, з іншого – його не можна замінити без специфічної викрутки для роботи з трикутними шліцами.

Сильною стороною є автономність завдяки акумулятору на 500 мАг. Смарт-годинник T-REX 2 при помірному навантаженні може протягнути до 25 днів, а якщо активувати багато функцій – до 10 днів. За необхідності можна активувати режим економії енергії, і тоді повного заряду вистачить на 45 днів роботи.

 

Плюси

Мінуси

підвищена надійність

екран активується від крапель

точне позиціонування

не можна замінити ремінець без інструментів

висока автономність

 

150 програм тренувань

 

яскравий екран

 

можна користуватись у рукавичках

 

 


Топова категорія

До цієї категорії потрапляють годинники вартістю понад 10 000 гривень. Вони виділяються високою точністю та функціональністю. Деякі можливості можуть бути дуже специфічними та затребуваними в не часто. До них можна віднести ЕКГ, зарядку від сонця, посилений захист, підтримку eSIM.

Особливий сегмент складають іміджеві смарт-годинники. Від аналогічних моделей у середньобюджетному сегменті вони відрізняються функціоналом, що включає більше можливостей користувача.

Особливістю топового сегмента і те, що у ньому представлено невелику кількість виробників. Проте вибір від цього не стає обмеженим.


 

Samsung SM-R895F/16 (Galaxy Watch 4 Classic 46mm eSIM)

Samsung SM-R895F/16 (Galaxy Watch 4 Classic 46mm eSIM)

Samsung SM-R895F/16 – розумний годинник Galaxy Watch четвертої генерації. Головним нововведенням є відмова від операційної системи Tizen (до неї було багато претензій) на користь Wear OS. Завдяки цьому покращилася оптимізація та з'явилася низка нових можливостей.

Крім ОС у годиннику Samsung SM-R895F/16 покращилася начинка:

  • 2-ядерний процесор Exynos W920. Продуктивний, але при цьому економічний. Завдяки цьому скромного акумулятора на 361 мАч вистачає на 40 годин роботи.
  • ОЗП 1,5 ГБ. Збільшений обсяг дозволяє використовувати досконалішу операційну систему і запускати більше функцій.
  • Підтримка eSIM дозволяє мати доступ до Інтернету без посередництва смартфона.
  • Накопичувач 15 ГБ. Дозволяє встановити сторонні програми (наприклад, Spotify, YouTube Music, Карти Google), які можуть працювати безпосередньо з годинника.
  • Покращені датчики, зокрема ЕКГ.

З особливостей не можна не відзначити безіль – обертовий обідок навколо екрану, який бере участь в керуванні. Не можна сказати, що це кардинально покращує взаємодію з розумним годинником, але рішення цікаве.

Одночасно плюсом і мінусом є те, що метрики здоров'я вимірюються та виводяться в реальному часі, а тренування запускаються автоматично, коли девайс розпізнає активність. З одного боку це зручно, а з іншого є однією з причин низької автономності.

 

Плюси

Мінуси

підтримка eSIM

автономність до 40 годин

потужна за мірками смарт-годинників начинка

 

точні датчики

 

на девайс можна встановити багато корисних програм

 

 

Garmin Vivomove Luxe

Garmin Vivomove Luxe

Garmin Vivomove Luxe – іміджевий девайс, який існує у 4 варіантах. У двох моделях використовуються шкіряні ремінці, у решті – металеві. Але головна особливість полягає в тому, що в ньому поєднується класичний стрілочний годинник і смарт-функції. За промовчанням стрілки показують час, а під час активації екрана підлаштовуються під інтерфейс.

Виглядає це дуже круто, але не дозволяє виводити всю повноту інформації, і для цього доведеться використовувати смартфон. Без нього не обійтися, оскільки годинник Vivomove Luxe збирає багато метрик:

  • тренування;
  • сон;
  • рівень стресу;
  • Body Battery (витрати енергії протягом дня);
  • водяний баланс.

Годинник виділяється своєю надійністю за рахунок використання металевих елементів у корпусі, а також захисного сапфірового скла. Також радує автономність, що становить 5-7 днів.

Програма Garmin Pay для безконтактної оплати працює з більшістю українських банків.

 

Плюси

Мінуси

преміальний дизайн

екран не найінформативніший

збирання детальної інформації про стан організму

 

безконтактна оплата

 

 

Apple Watch Series 8 GPS 41mm

Apple Watch Series 8 GPS 41mm

Apple Watch Series 8 GPS 41mm – одна з найновіших версій "яблучного" смарт-годинника, яка вийшла в 2022 році. У них є все найнеобхідніше, але ви не побачите якогось якісного зростання порівняно з минулими поколіннями. Головними фішками є наявність датчиків ЕКГ та температури тіла, без яких можна було б обійтися.

Від конкурентів вони відрізняються функціональністю, але на повну вона розкривається лише в екосистемі Apple. З особливих можливостей корисною буде можливість друкувати повідомлення на годиннику, що дозволяє точно викласти свою думку, а не обмежуватись шаблонами.

Також особлива увага приділяється здоров'ю та безпеці. Наприклад, Apple Watch S8 вміє розпізнавати аварії, а також нагадувати про прийом ліків.

Головною проблемою є автономність. Час роботи ніколи не був сильною стороною Apple Watch, але в Series 8 вона складає всього 18 годин. В економному режимі девайс може протягнути до 36 годин.

 

Плюси

Мінуси

функціональність

низька автономність

особливі режими для здорового способу життя

 

 

Suunto 7

Suunto 7

Фінська компанія Suunto спеціалізується на специфічних девайсах для альпінізму, марафонів, спортивного орієнтування. Смарт-годинник Suunto 7 до них не відноситься, а є скоріше девайсом для повсякденного носіння. Він має чип для безконтактної оплати, можливість встановлення додатків, підтримку голосового асистента, офлайн-карти.

Втім, деякі "марафонські" риси в Suunto 7 збереглися. Оскільки під час бігу на довгі дистанції важливо відстежувати стан організму, девайси Suunto оснащуються дуже точними датчиками. Лише оптичний пульсометр може помітно помилятися в мороз.

Недоліком годинника є автономність, яка приблизно дорівнює 2 дням. Тобто це девайс для міста, який потребує постійної підзарядки, і брати його в довгий похід немає сенсу.

Плюсом можна назвати дизайн: на вибір є 6 кольорів.

 

Плюси

Мінуси

безконтактна оплата

слабка автономність

офлайн карти

 

точні датчики

 

кілька варіантів дизайну

 

 

Garmin Instinct 2, Solar, Tactical Edition

Garmin Instinct 2, Solar, Tactical Edition

Garmin Instinct 2 існує у різних варіантах, однією з яких є Tactical Edition. Ця модель отримала низку специфічних функцій для військових. Також вони можуть використовуватися для екстремального туризму, оскільки версія Garmin Instinct 2 Solar може заряджатися від сонячної батареї, а за надійністю відповідає стандарту MIL-STD-800G.

З тактичних функцій є режим TracBack (повернення маршрутом), точне позиціонування, режим роботи з приладами нічного бачення, аварійне відключення з видаленням всіх даних, прихований режим. Можна налаштувати оповіщення про місцезнаходження, які будуть надсилатися обраним контактам.

Крім перелічених специфічних можливостей, є функціонал для повсякденного використання: тренування, безконтактна оплата, метрики пульсу, оксигенації, стресу тощо.

 

Плюси

Мінуси

ідеально підходять для військових та повсякденного використання

 

підвищена надійність

 

зарядка від сонця

 

 

Garmin Fenix 7X Solar Sapph

Garmin Fenix 7X Solar Sapph

Garmin Fenix 7X Solar – один з найдорожчих смарт-годинників. Не можна сказати, що ціна не виправдана, але не всі зможуть на практиці відбити вкладені гроші. Сильними сторонами девайсу, як у випадку Garmin Instinct 2 Tactical Edition є висока надійність і можливість зарядки від сонця.

Гаджет вважається мультиспортивним, тому що в ньому є практично всі види тренувань, які можуть спасти на думку. У тому числі лижний спорт, гольф, альпінізм, серфінг. Якщо ви звикли до спокійного перебігу життя, повністю розкрити потенціал не вийде.

Великим плюсом є 32 ГБ вбудованої пам'яті. Насамперед такий обсяг потрібен для музики, адже годинник має вбудований плеєр, і слухати її можна напряму, в обхід смартфона.

Насправді про годинник можна було б сказати ще багато чого, але це не огляд, тому обмежимося вже викладеним. Якщо ж дана інформація вас зачепила, то рекомендуємо вивчити вичерпні описи.

 

Плюси

Мінуси

висока надійність та широкий функціонал

ціна

накопичувач на 32 ГБ

 

практично необмежена автономність за рахунок вбудованої сонячної батареї

 

 


Підсумки

  • Бюджетний смарт-годинник має найпопулярніші функції, але оснащується не найкращими датчиками, що позначається на точності метрик.
  • У середньобюджетному сегменті представлені девайси, які можуть охопити більшість запитів. При цьому в ньому відсутні універсальні моделі. Тобто вам доведеться вибирати між функціональністю, надійністю, дизайном.
  • У топовому сегменті можна знайти універсальний годинник, який підійде як для повсякденного використання, так і для екстремальних умов.
  • Лідерами в топовому сегменті є годинники від Garmin.
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!