Телевізор Samsung QE85QN90FAUXUA
Код товару: U1171248
+6 720 балів
Немає в наявності
Телевізор Samsung QE85QN90FAUXUA зображення 2
Телевізор Samsung QE85QN90FAUXUA зображення 3
Телевізор Samsung QE85QN90FAUXUA зображення 4
Телевізор Samsung QE85QN90FAUXUA зображення 5
Телевізор Samsung QE85QN90FAUXUA зображення 6
Телевізор Samsung QE85QN90FAUXUA зображення 7
85", 3840 x 2160, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 60 Вт, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (600x400мм), 1892.2 x 1143 x 321.3 мм, 43.5 кг
img img img
Опис Samsung QE85QN90FAUXUA
Дисплей
Діагональ екрану 85"
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Частота розгортки панелі 120 Гц
Зображення
Процесор зображення NQ4 AI Gen3 Processor
ТВ-тюнер
Аудіо
Потужність динаміків 60 Вт
Мультимедіа
Wi-Fi так
Bluetooth так
Підтримка Smart TV так
Операційна система Tizen
Додатково
Енергоспоживання 122 Вт
Фізичні характеристики
VESA VESA (600x400мм)
Розміри з підставкою 1892.2 x 1143 x 321.3 мм
Розміри без підставки 1892.2 x 1081.9 x 27.9 мм
Вага з підставкою 49.9 кг
Вага без підставки 43.5 кг
Інші
Виробник Samsung
Модель QE85QN90FAUXUA
Артикул QE85QN90FAUXUA
Гарантія, міс 12
+6 720 балів
BrainUp
Немає в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.