Телевізор Kivi 24H600GU
Код товару: U0387995
Телевізор Kivi 24H600GU
Телевізор Kivi 24H600GU
3 999
+111 балів
Немає в наявності
Телевізор Kivi 24H600GU
Телевізор Kivi 24H600GU зображення 2
Телевізор Kivi 24H600GU зображення 3
Телевізор Kivi 24H600GU зображення 4
Телевізор Kivi 24H600GU зображення 5
Телевізор Kivi 24H600GU зображення 6
Телевізор Kivi 24H600GU зображення 7
Телевізор Kivi 24H600GU зображення 8
Телевізор Kivi 24H600GU зображення 9
Smart TV, з Wi-Fi, 24", 1366 x 768, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 2 х 3 (6 Вт), Composite In (AV), 2 x HDMI, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, Аудіовихід, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х100мм), 550 x 366 x 177 мм
img img img
Опис Kivi 24H600GU
Характеристики Kivi 24H600GU
Основні характеристики
Тип телевізора з Wi-FiSmart TV
Примітка Офіційно імпортований ТВ
Дисплей
Діагональ екрану 24"
Роздільна здатність екрану 1366 x 768
Тип матриці MVA
Тип підсвічування Direct LED
Час відгуку матриці 8.5mc
Частота оновлення MEMC 300
Зображення
Технології поліпшення зображення HDR
ТВ-тюнер
Система кольоровості (підтримувані стандарти) SECAM,  PAL
Аудіо
Потужність динаміків 2 х 3 (6 Вт)
Порти і роз'єми
Інтерфейси підключення Аудіовихід2 x USB1 x RJ-451 x оптичний аудіо2 x HDMIComposite In (AV)
Мультимедіа
Wi-Fi так
Підтримка Smart TV так
Операційна система Android
Фізичні характеристики
VESA VESA (100х100мм)
Розміри з підставкою 550 x 366 x 177 мм
Розміри без підставки 550 x 366 x 60 мм