Сонячний інвертор Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 WiFi, 80кВт (SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6)
Код товару: U1112905
+8 499 балів
Сонячний інвертор Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 WiFi, 80кВт (SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6) зображення 2
Сонячний інвертор Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 WiFi, 80кВт (SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6) зображення 3
Сонячний інвертор Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 WiFi, 80кВт (SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6) зображення 4
гібридний, 3 фази, Потужність інвертора (активна) - 80 кВт, 150 - 850 В, 88 кВ·А, 98%, 0 - 100%, вентилятор, 606 x 927 x 314 мм
Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 (гібрид: 80 кВт/3ф, батарея HV, MPPT:6) - гібридний трифазний інвертор на 80 кВт з найгнучкішим функціоналом з усіх доступних в Україні інверторів. Інвертор вміє не лише "домішувати" енергію сонячної генерації для зниження власного споживання, але і віддавати надлишки в міську мережу за зеленим тарифом. Можна встановити заборону віддачі енергії до мережі. Інвертор підтримує високовольтне підключення акумуляторних блоків Deye BOS-GM5.1 (HV/51.2V/104Ah/5.3kWh/LiFePO4) в діапазоні 160-1000В. Так само в системі необхідно використання блоку управління кластером батарей Deye HVB750V/100A-EU, який синхронізує роботу з акумуляторним блоком, отримуючи дані про ємність, залишок заряду, необхідний струм зарядки, температуру. До цього інвертора можна підключати 2 акумуляторні кластери з зарядним струмом по 80А на кожен вхід кластер. Інвертор може заряджати акумуляторні блоки за розкладом.
І має три варіанти використання:
Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 має можливість підключення 6 сонячних стрінгів з максимальною потужністю 128 кВт. Діапазон роботи MPPT 150-850В/36A+36A+36A+36A+36A+36A. Максимальна напруга входу 1000 В. Фізично встановлювати інвертор можна навіть на вулиці, оскільки рівень захисту інвертора IP65.
Максимум 10 пристроїв можуть бути підключені паралельно збільшення потужності системи.
Основні характеристики
Тип інвертора гібридний
Підключення до мережі 3 фази
Потужність інвертора (активна) 80 кВт
Діапазон вхідних напруг (MPPT) 150 - 850 В
Напруга акумуляторної батареї 160 - 1000 В
Потужність інвертора (повна) 88 кВ·А
Максимальна ефективність (ККД) 98%
Діапазон робочих температур -40~60 ℃
Додаткові характеристики
Кількість MPP трекерів 6
Відносна вологість 0 - 100%
Охолодження вентилятор
Фізичні характеристики
Габарити 606 x 927 x 314 мм
Вага 105 кг
Інші
Виробник Deye
Модель SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 WiFi, 80кВт
Артикул SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6
Гарантія, міс 24
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.