Сонячна панель Voltronic YT-SP18V150W 150W (YT-SP18V150W)
Код товару: U1068872
+117 балів
Немає в наявності
Номінальна потужність - 150 Вт, розміри (Д х Ш х Т) - 1150 x 670 x 30 мм
Сонячна панель Voltronic YT-SP18V150W 150W – це надійне рішення для генерації енергії, яке задовольнить ваші потреби в ефективному та екологічному джерелі електрики. Завдяки номінальній потужності 150 Вт, ця панель здатна забезпечити вагомий вклад у ваш енергетичний баланс.
Відзначається високою якістю і відмінною продуктивністю з напругою в точці максимальної потужності 23.4 В і струмом 7.7 А. Її компактні розміри 1150 x 670 x 30 мм роблять установку простою, а закріплення – надійним навіть у обмеженому просторі.
Основні характеристики
Номінальна потужність 150 Вт
Напруга в точці максимальної потужності 23.4 В
Струм в точці максимальної потужності 7.7 А
Розміри (Д х Ш х Т) 1150 x 670 x 30 мм
Інші
Виробник Voltronic
Модель YT-SP18V150W 150W
Артикул YT-SP18V150W
Гарантія, міс 1
Штрихкод 2000000372358
+117 балів
BrainUp
Немає в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.