Рюкзак для ноутбука Tucano 15" Bizip black (BKBZ15-X-BK)
Код товару: U0985553
+126 балів
Рюкзак для ноутбука Tucano 15" Bizip black (BKBZ15-X-BK) зображення 2
Рюкзак для ноутбука Tucano 15" Bizip black (BKBZ15-X-BK) зображення 3
Рюкзак для ноутбука Tucano 15" Bizip black (BKBZ15-X-BK) зображення 4
Рюкзак для ноутбука Tucano 15" Bizip black (BKBZ15-X-BK) зображення 5
Рюкзак для ноутбука Tucano 15" Bizip black (BKBZ15-X-BK) зображення 6
Рюкзак для ноутбука Tucano 15" Bizip black (BKBZ15-X-BK) зображення 7
Рюкзак для ноутбука Tucano 15" Bizip black (BKBZ15-X-BK) зображення 8
Рюкзак для ноутбука Tucano 15" Bizip black (BKBZ15-X-BK) зображення 9
Рекомендований розмір ноутбуку - 15", Матеріал - поліестер, об`єм - 16 л, Особливості - «дихаюча» сітка на спинці, розміри загальні - 30 x 44 x 15 см, вага - 0,75 кг, Колір - чорний
Основні характеристики
Рекомендований розмір ноутбуку 15"
Спосіб закриття блискавка
Кількість основних відсіків 1
Матеріал поліестер
Об`єм 16 л
Спинка м'яка
Фізичні параметри
Внутрішня ширина під пристрій 250 мм
Внутрішня висота під пристрій 365 мм
Розміри загальні 30 x 44 x 15 см
Вага 0,75 кг
Колір чорний
Інші
Виробник Tucano
Модель 15" Bizip black
Артикул BKBZ15-X-BK
Гарантія, міс 24
Колір:
3 149
+126 балів
BrainUp
+112 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.