Пристрій безперебійного живлення Vinga LCD 800VA plastic case with USB (VPC-800PU)
Код товару: U0272614
+127 балів
для відеоспостереження, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 480 Вт, 800 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 8 AH x 1, LCD - дисплей, 100 х 280 х 140 мм, 5.3 кг
З потужністю у 480 Вт та 800 В*А, Vinga LCD 800VA забезпечує стабільну роботу навіть у випадку відсутності електроенергії. Вбудований стабілізатор напруги автоматично регулює струм у межах від 165 В до 275 В, що особливо важливо для мереж з нестабільною напругою.
Перевагою цього ДБЖ є наявність покращеного інтелектуального управління батареями, яке забезпечує оптимальний режим заряджання, продовжуючи тим самим термін їх служби. Вбудована акумуляторна батарея (12V / 8 AH x 1) забезпечує достатній час автономної роботи для коректного завершення роботи операційної системи та збереження важливих даних.
Основні характеристики
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Тип виконання класичний
Потужність, Вт 480 Вт
Потужність, ВА 800 В*А
Вхідна напруга 220 В ± 25 %
Акумуляторна батарея вбудована
Кількість АКБ 1
Кількість розеток 2 x Schuko
Додатковий фільтр RJ-45
Час переходу на батарею, мс 2-7 мс
Інтерфейс підключення USB
РК-дисплей дисплей
Додатково не сумісний з БЖ з APFC
Розмір, мм (ШхГхВ) 100 х 280 х 140 мм
Вага, кг 5.3 кг
Інші
Виробник Vinga
Модель LCD 800VA plastic case with USB
Артикул VPC-800PU
Гарантія, міс 12
+127 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.