Пристрій безперебійного живлення LogicPower 850VA-6PS (4325)
Код товару: U0167365
+178 балів
Немає в наявності
для ноутбуків, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 595 Вт, 850 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 145-295 В, АКБ - вбудована, 12V / 8 AH x 1, LCD - без дисплея, 275 x 180 x 95 мм, 5.6 кг
Завдяки потужності у 595 Вт та 850 ВА, прилад може забезпечувати стабільну роботу різноманітних пристроїв навіть у випадках критичного зниження вхідної напруги, діапазон якої коливається від 145 до 295 В. Це дозволяє йому легко адаптуватися до нестабільної електромережі та гарантувати безперебійність роботи.
Одна з унікальних особливостей цього ДБЖ — апроксимована (ступінчаста) синусоїда форми вихідної напруги, що робить його сумісним з різними видами генераторів електроенергії. Це значно збільшує гнучкість у використанні пристрою в будь-яких умовах. Вбудована батарея (12V / 8 AH x 1) забезпечує тривалий час автономної роботи, дозволяючи підключеним пристроям функціонувати без перерв навіть при відсутності живлення з мережі.
Основні характеристики
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Тип виконання класичний
Потужність, Вт 595 Вт
Потужність, ВА 850 В*А
Вхідна напруга 145-295 В
Автон. робота при max навантаж 10 - 15 хв
Акумуляторна батарея вбудована
Кількість АКБ 1
Кількість розеток 6 x Schuko
Час переходу на батарею, мс 4-6
РК-дисплей без дисплея
Додатково не сумісний з БЖ з APFC
Розмір, мм (ШхГхВ) 275 x 180 x 95 мм