Пристрій безперебійного живлення Gemix PSN-1200U (PSN1200U)
Код товару: U0884122
+299 балів
Немає в наявності
Пристрій безперебійного живлення Gemix PSN-1200U (PSN1200U) зображення 2
Пристрій безперебійного живлення Gemix PSN-1200U (PSN1200U) зображення 3
Пристрій безперебійного живлення Gemix PSN-1200U (PSN1200U) зображення 4
для побутової техніки, для котлів, для ноутбуків, для холодильників, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 800 Вт, 1200 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 140 до 275 В, АКБ - зовнішня (опція), без батареї, LCD - дисплей, 160 x 390 x 180 мм, 10 кг, дбж для котла
Пристрій безперебійного живлення Gemix PSN-1200U (PSN1200U) є надійним вибором для забезпечення безперервної роботи вашого обладнання. Цей лінійно-інтерактивний ДБЖ потужністю 800 Вт та потужністю 1200 В*А використовує сучасну технологію перетворення напруги, щоб забезпечити чисту синусоїду на виході. Вона є ідеальною для чутливої апаратури, такої як комп'ютери, системи відеоспостереження та побутова техніка.
Gemix PSN-1200U вирізняється можливістю стабілізації вхідної напруги у широкому діапазоні від 140 В до 275 В. Це дозволяє уникнути частих перемикань на акумулятор, зберігаючи його ресурс. Крім того, ДБЖ пропонує вбудовані захисні механізми для запобігання коротким замиканням, перевантаженням, високовольтним імпульсам, а також зменшує вплив перешкод.
Особливий акцент варто зробити на підтримці зовнішніх акумуляторних батарей з напругою 12 В, з можливістю вибору ємності від 50 Аг до 200 Аг. Це дозволяє підлаштувати систему під ваші особисті потреби. Зарядний пристрій із регулюванням струму зарядки (7А / 13А / 18А) дає змогу вибирати оптимальну швидкість заряджання, продовжуючи термін експлуатації батареї.
Основні характеристики
Тип виконання класичний
Потужність, Вт 800 Вт
Потужність, ВА 1200 В*А
Форма вихідної напруги правильна (чиста) синусоїда
Вхідна напруга 140 до 275 В
Акумуляторна батарея зовнішня (опція)
Автон. робота при max навантаж залежить від АКБ(зовнішня)
Напруга зовнішньої АКБ 12 В
Кількість АКБ зовнішній акумулятор
Вбудована батарея без батареї
Кількість розеток 3 x Schuko
Час переходу на батарею, мс 4 мс
РК-дисплей дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ) 160 x 390 x 180 мм
Вага, кг 10 кг
Інші
Виробник Gemix
Модель PSN-1200U
Артикул PSN1200U
Гарантія, міс 12
+299 балів
BrainUp
Немає в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.