Монітор Philips 34B2U5600C/00
Код товару: U1168987
Монітор Philips 34B2U5600C/00
Монітор Philips 34B2U5600C/00
22 709
+524 балів
Монітор Philips 34B2U5600C/00
Монітор Philips 34B2U5600C/00 зображення 2
Монітор Philips 34B2U5600C/00 зображення 3
Монітор Philips 34B2U5600C/00 зображення 4
Монітор Philips 34B2U5600C/00 зображення 5
Монітор Philips 34B2U5600C/00 зображення 6
Монітор Philips 34B2U5600C/00 зображення 7
34", VA, 3440 x 1440, 120 Гц, 21:9, 300 кд/м2, 4000:1, 4 x USB 3.2, 1 х DisplayPort 1.4, 2 х HDMI 2.0, поворот монітора (Swivel), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 807 x 575 x 281 мм, VESA - 100x100 мм, так, 7.64 кг, чорний
img img img
Опис Philips 34B2U5600C/00
Переосмислення продуктивності робочого процесу
VA-дисплей забезпечує чудове зображення з широкими кутами огляду
Вигнутий дизайн дисплея для більш захопливого досвіду
Вбудовані стереодинаміки для мультимедіа
Основні характеристики
Діагональ дисплея 34"
Тип матриці VA
Роздільна здатність 3440 x 1440
Частота оновлення екрану 120 Гц
Співвідношення сторін 21:9
Підсвічування WLED
Покриття матове
Час реакції матриці 4мс
Максимальна кількість кольорів 1.07 млрд
Технології синхронізації Adaptive-Sync
Роз'єми і інтерфейси
Інтерфейси та підключення 2 х HDMI 2.01 х DisplayPort 1.44 x USB 3.2
Додатково
Регулювання нахилу -5° ~ +30°
Регулювання за висотою, мм 150
Поворот монітора (Swivel) -180° ~ +180°
Вбудовані колонки так
Фізичні характеристики
Розміри з підставкою 807 x 575 x 281 мм
Розміри без підставки 807 x 369 x 112 мм
Вага без упаковки 7.64 кг
Вага з упаковкою 10.4 кг
Колір чорний
Інші
Виробник Philips
Модель 34B2U5600C/00
Артикул 34B2U5600C/00
Гарантія, міс 60
Монітор Philips 34B2U5600C/00
+524 бали
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.