Монітор LG 34WR55QK-B
Код товару: U1171267
Монітор LG 34WR55QK-B
Монітор LG 34WR55QK-B
16 499
+379 балів
Монітор LG 34WR55QK-B
Монітор LG 34WR55QK-B зображення 2
Монітор LG 34WR55QK-B зображення 3
Монітор LG 34WR55QK-B зображення 4
Монітор LG 34WR55QK-B зображення 5
Монітор LG 34WR55QK-B зображення 6
Монітор LG 34WR55QK-B зображення 7
Монітор LG 34WR55QK-B зображення 8
Монітор LG 34WR55QK-B зображення 9
34", VA, 3440 x 1440, 100 Гц, 21:9, 300 кд/м2, 3000:1, 38.4 Вт, VESA - 100x100 мм, 5 кг
img img img
Опис LG 34WR55QK-B
34-дюймовий вигнутий монітор LG 34WR55QK-B із VA-панеллю формує широкий робочий простір у форматі 21:9. Роздільна здатність 3440×1440 поєднується з частотою 100 Гц. Колірне охоплення sRGB 99% забезпечує стабільну передачу кольору. USB-C підтримує передачу даних і живлення до 65 Вт. Підтримка HDR10 доповнює відображення мультимедійного контенту.
Характеристики LG 34WR55QK-B
Основні характеристики
Тип монітора Для дому та офісу
Діагональ дисплея 34"
Тип матриці VA
Роздільна здатність 3440 x 1440
Частота оновлення екрану 100 Гц
Співвідношення сторін 21:9
Покриття матове
Час реакції матриці 5мс
Яскравість 300 кд/м2
Максимальна кількість кольорів 16.7 млн
Електричні параметри
Споживана потужність в робочому режимі 38.4 Вт
Додатково
Регулювання нахилу -5° ~ +20°
Фізичні характеристики
Вага без упаковки 5 кг
Інші
Виробник LG
Модель 34WR55QK-B
Артикул 34WR55QK-B
Гарантія, міс 12
Монітор LG 34WR55QK-B
+379 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.