Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR5 32GB 4800 MHz JetRam Transcend (JM4800ASE-32G)
Код товару: U0886819
+528 балів
Немає в наявності
DDR5, 32 ГБ, У наборі - 1, 4800 МГц, CL40, 1.1 В, 262-pin SO-DIMM, non-ECC
Представляємо модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR5 32GB 4800 MHz JetRam Transcend (JM4800ASE-32G) – оптимальне рішення для підвищення продуктивності вашого пристрою. Ця передова пам'ять DDR5, з об'ємом у вражаючі 32 ГБ, забезпечить вам миттєвий доступ до ваших програм та файлів, дозволяючи працювати одночасно в різних додатках без затримок.
Завдяки високій частоті 4800 МГц, модуль значно покращує швидкість обробки даних, роблячи ваш ноутбук ще ефективнішим та швидшим. Відмінні таймінги CL40 гарантують зниження латентності, що забезпечує плавний перехід між завданнями та швидке завантаження програм.
Цей модуль вирізняється не лише своєю потужністю, а й економічністю. Низька напруга живлення 1.1 В зменшує енергоспоживання, продовжуючи час роботи вашого ноутбука від батареї.
Основні характеристики
Тип пам'яті DDR5
Об'єм пам'яті 32 ГБ
Кількість модулів у наборі 1
Стандарти пам'яті PC5-38400
Частота пам'яті 4800 МГц
Таймінги CL40
Напруга живлення 1.1 В
Форм-фактор пам'яті 262-pin SO-DIMM
Перевірка і корекція помилок (ECC) non-ECC
Буферизація unbuffered
Охолодження немає
Додатково
Інші
Виробник Transcend
Модель SoDIMM DDR5 32GB 4800 MHz JetRam
Артикул JM4800ASE-32G
Гарантія, міс 24
Штрихкод 760557844686
Об'єм пам'яті:
Об'єм пам'яті:
+528 балів
BrainUp
+319 балів
BrainUp
Немає в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.