Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 4GB 1600 MHz Team (TED3L4G1600C11BK)
Код товару: U0170762
+81 балів
Немає в наявності
DDR3, 4 ГБ, У наборі - 1, Частота пам'яті - 1600 МГц, Таймінги - CL11, Напруга живлення - 1.35 В
Пам'ять DDR3 4GB 1600 MHz Team (TED3L4G1600C11BK) допоможе прискорити обмін даними на комп'ютері. Оперативна пам'ять незамінна для виконання різних завдань, таких як: робота з об'ємними текстами, таблицями, графіками; архівування, шифрування, робота з базами даних; комп'ютерні ігри, а також інші завдання. DDR3 SDRAM - це третє покоління синхронної динамічної пам'яті з довільним доступом і подвоєною швидкістю передачі даних.
Переваги в порівнянні з DDR2:
- більш висока пропускна здатність (до 19200 МБ/ с),
- знижене тепловиділення (результат зменшення напруги живлення),
- поліпшене енергозбереження.
Основні характеристики
Тип пам'яті DDR3
Об'єм пам'яті 4 ГБ
Кількість модулів у наборі 1
Частота пам'яті 1600 МГц
Таймінги CL11
Напруга живлення 1.35 В
Охолодження немає
Форм-фактор пам'яті 240-pin DIMM
Перевірка і корекція помилок (ECC) ні
Буферизація unbuffered
Додатково
Інші
Виробник Team
Модель DDR3 4GB 1600 MHz
Артикул TED3L4G1600C11BK
Гарантія, міс 60