Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1333 MHz Elite Plus Team (TPD38G1333HC901)
Код товару: U0107679
+40 балів
Немає в наявності
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1333 MHz Elite Plus Team (TPD38G1333HC901) зображення 2
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1333 MHz Elite Plus Team (TPD38G1333HC901) зображення 3
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1333 MHz Elite Plus Team (TPD38G1333HC901) зображення 4
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1333 MHz Elite Plus Team (TPD38G1333HC901) зображення 5
DDR3, 8 ГБ, У наборі - 1, Частота пам'яті - 1333 МГц, Таймінги - CL9, Напруга живлення - 1.5 В
Модуль пам'яті DDR-3 8GB 1333 MHz Elite Plus Team (TPD38G1333HC901) має параметр CL9, що означає величину латентності, рівну 9. CAS-латентність - перший і найважливіший параметр в таймінгах, означає число тактів, необхідних для видачі даних на шину.
Модуль пам'яті DDR-3 8GB 1333 MHz Elite Plus Team (TPD38G1333HC901) - це модуль пам'яті однією планкою на 8 Гб. Пам'ять працює з тактовою частотою 1333 MHz, і з піковою швидкістю передачі даних 10600 МБ / с.
Основні характеристики
Тип пам'яті DDR3
Об'єм пам'яті 8 ГБ
Кількість модулів у наборі 1
Частота пам'яті 1333 МГц
Таймінги CL9
Напруга живлення 1.5 В
Додатково
Інші
Виробник Team
Модель DDR3 8GB 1333 MHz Elite Plus
Артикул TPD38G1333HC901
Гарантія, міс 60
Штрихкод 0765441613621