Мережевий фільтр живлення PowerPlant 5м, 5 розеток, USB 2.1A (JY-1056U/5) (PPSA10M50S5U)
Код товару: U0835962
+16 балів
Мережевий фільтр живлення PowerPlant 5м, 5 розеток, USB 2.1A (JY-1056U/5) (PPSA10M50S5U) зображення 2
Мережевий фільтр живлення PowerPlant 5м, 5 розеток, USB 2.1A (JY-1056U/5) (PPSA10M50S5U) зображення 3
Кількість розеток - 5, 2 x USB (type A), Довжина кабелю - 5 м, заземлюючий контакт, із загальним вимикачем, з USB, Сумарна потужність підключеного навантаження - ≤ 2500 Вт, RTL, Колір - білий
Мережевий фільтр на 5 розеток призначений для приєднання широкого спектра комп'ютерної, побутової та електронної техніки до електричної мережі змінного струму з номінальною напругою не більш ніж 240 В і номінальним струмом не більш ніж 10 А. Кабель завдовжки 5 м дасть змогу під'єднати техніку в місцях, віддалених від стаціонарних розеток. Корпус мережевого фільтра виготовлений із вогнетривкого пластику. Фільтр обладнаний універсальними розетками євростандарту із заземленням. Надійний і зручний подовжувач захистить електронну техніку від короткого замикання й перепадів напруги. Мережевий фільтр PowerPlant стане чудовим помічником у будинку, офісі або на дачі.
Основні характеристики
Кількість розеток 5
Тип вихідних розеток євророзетка із заземленням (Тип F)
USB порти 2 x USB (type A)
Довжина кабелю 5 м
Технічні характеристики кабелю 3*1.5 мм²
Номінальна напруга 240 В
Сумарна потужність підключеного навантаження ≤ 2500 Вт
Струм спрацьовування термозапобіжника 10 А
Колір білий
Інші
Виробник PowerPlant
Модель 5м, 5 розеток, USB 2.1A (JY-1056U/5)
Артикул PPSA10M50S5U
Гарантія, міс 12
Штрихкод 9990000610419
+16 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.