Кулер до корпусу Fractal Design Aspect 14 Black (FD-F-AS1-1401)
Код товару: U0575905
+18 балів
Кулер до корпусу Fractal Design Aspect 14 Black (FD-F-AS1-1401) зображення 2
Кулер до корпусу Fractal Design Aspect 14 Black (FD-F-AS1-1401) зображення 3
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 140 мм, тип підшипника - підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing), 1700RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 35 дБ
Кулер до корпусу Fractal Design Aspect 14 Black (FD-F-AS1-1401) – це високо-якісний компонент, який відзначається надійною конструкцією та ефективною роботою. Він спроектований для тих, хто цінує стабільність і тишу в роботі свого комп'ютера. Завдяки оптимальному діаметру вентилятора у 140 мм, цей кулер забезпечує значну потужність охолодження, підтримуючи ідеальні температурні режими всіх комплектуючих у корпусі.
Fractal Design Aspect 14 Black гарантовано служитиме довго завдяки високому середньому напрацюванню на відмову, яке становить 90000 годин. Це забезпечує довговічність і надійність вашої системи охолодження. При цьому, споживана потужність кулера складає всього 2.88 Вт, що робить його енергоефективним вибором для будь-якого користувача.
Завдяки розміру 140 х 140 х 25 мм, кулер легко встановлюється у більшість стандартних корпусів, забезпечуючи при цьому оптимальне охолодження всередині комп'ютерної системи. Вибираючи Fractal Design Aspect 14 Black, ви отримуєте не лише надійний компоненти, а й конфігурацію, що ідеально підходить для вимогливих задач.
Основні характеристики
Кількість вентиляторів 1
Діаметр вентиляторів 140 мм
Номінальна швидкість обертання 500RPM
Максимальна швидкість обертання 1700RPM
Тип роз'єму підключення 4-pin
Підсвітка немає
Рівень шуму 35 дБ
Додаткові характеристики
Управління швидкістю обертання так
Повітряний потік 78 CFM
Тиск 2.05 мм H2O
Середнє напрацювання на відмову (MTBF) 90000 г
Напруга живлення вентиляторів 12 В
Споживаний струм 0.24 А
Споживана потужність 2.88 Вт
Фізичні характеристики
Розмір 140 х 140 х 25 мм
Вага 155 г
Колір чорний
Інші
Виробник Fractal Design
Модель Aspect 14 Black
Артикул FD-F-AS1-1401
Гарантія, міс 12
Штрихкод 7350041083429
+18 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.