Кулер до корпусу 2E 2E-ACF1206-ARGB
Код товару: U0912712
319
+12 балів
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідравлічний, 1200RPM, тип роз'єму підключення - 6-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 25 дБ
Опис 2E 2E-ACF1206-ARGB
120мм вентилятор для корпусу 2E GAMING Air Cool Calleo ACF1206-ARGB з підсвічуванням ARGB, на гідравлічному підшипнику. Ефектне ARGB світіння, яке однаково проглядається в будь-яких ракурсах, доповнене ефектом розсіювання світлових потоків завдяки спеціальній формі лопат вентилятора. Вентилятор виглядає досить привабливо та стане доповненням будь-якої сучасної комп'ютерної системи.
Основні характеристики
Кількість вентиляторів 1
Діаметр вентиляторів 120 мм
Тип підшипника гідравлічний
Максимальна швидкість обертання 1200RPM
Тип роз'єму підключення 6-pin
Підсвітка різнокольорова
Рівень шуму 25 дБ
Додаткові характеристики
Повітряний потік 30 CFM
Тиск 0.62 мм H2O
Середнє напрацювання на відмову (MTBF) 30000 г
Споживана потужність 1.56 Вт
Фізичні характеристики
Розмір 120 х 120 х 25 мм
Вага 139 г
Колір чорний
Інші
Виробник 2E
Модель 2E-ACF1206-ARGB
Артикул 2E-ACF1206-ARGB
Штрихкод 688130251310
319
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.