Комп'ютер Vinga Cheetah A5362 (R5M32R6600XTW.A5362)
Код товару: U0573427
+1 126 балів
Немає в наявності
Комп'ютер Vinga Cheetah A5362 (R5M32R6600XTW.A5362) зображення 2
Комп'ютер Vinga Cheetah A5362 (R5M32R6600XTW.A5362) зображення 3
Комп'ютер Vinga Cheetah A5362 (R5M32R6600XTW.A5362) зображення 4
Комп'ютер Vinga Cheetah A5362 (R5M32R6600XTW.A5362) зображення 5
Комп'ютер Vinga Cheetah A5362 (R5M32R6600XTW.A5362) зображення 6
Комп'ютер Vinga Cheetah A5362 (R5M32R6600XTW.A5362) зображення 7
AMD Ryzen 5, 5600X, 6 ядер, 12 потоків, Частота, ГГц - 3.7, Частота Boost, ГГц - 4.6, AMD B550, GPU - дискретна, Radeon RX 6600 XT, GPU - 8 ГБ, RAM - 32 ГБ, HDD - 4 TB, SSD - 480 GB, 6 х Audio, 2 х DisplayPort, 1 x Нeadphone, 1 х Microphone, 1 x PS/2, 6 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 2 х HDMI, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, 1 x USB 3.2 Gen2 Type А, 1 x RJ45, немає, PSU - 600 Вт
Процесор AMD Ryzen 5 5600X
Розрахункова теплова потужність становить 65 Вт.
Ігрова відеокарта Radeon RX 6600 XT
Материнська плата на чипсеті AMD B550
Оперативна пам'ять 32 ГБ
Комп'ютер з 32 ГБ оперативної пам'яті DDR4, яка функціонує на тактовій частоті 2666 МГц — найкраще рішення для архітекторів, інженерів, 3D-дизайнерів, завзятих геймерів і всіх, кому потрібно максимум продуктивності для вирішення найскладніших завдань. ПК забезпечує швидку одночасну роботу багатьох застосунків без втрати швидкодії. У порівнянні з пам'яттю DDR3 пристрій нового покоління, володіє вищою пропускною здатністю та енергоефективністю, а також зменшеним тепловиділенням.
Накопичувачі HDD 4 TБ + SSD 480 ГБ
Блок живлення 600 Вт
Основні характеристики
Тип ПК Ігрові
Процесор
Серія процесора AMD Ryzen 5
Модель процесора 5600X
Кількість ядер 6 ядер
Кількість потоків 12 потоків
Частота процесора, ГГц 3.7
Частота в Boost, ГГц 4.6
Материнська плата
Сокет AM4
Чіпсет AMD B550
Відеокарта
Тип відеокарти дискретна
Виробник чіпу відеокарти AMD
Тип графічної пам'яті GDDR6
Об'єм графічної пам'яті 8 ГБ
Оперативна пам'ять
Форм-фактор пам'яті DIMM
Кількість слотів 4
Тип пам'яті DDR4
Частота пам'яті 3200 MHz
Стандарт пам'яті PC4-25600
Максимальний об'єм пам'яті 128 ГБ
Система зберігання
Типи внутрішніх накопичувачів HDDSSD
Об'єм HDD 4 TB
Об'єм SSD 480 GB
Оптичний привід без DVD
Мультимедіа
Аудіоконтролер Realtek ALC892
Багатоканальний звук 7.1
Комунікаційні можливості
Провідна мережа (LAN) 10/100/1000 Мбіт/с
Порти і роз'єми
Програмне забезпечення
Операційна система Windows 10 Home
Додатково
Пристрої введення в комплекті немає
З підтримкою VR так
Корпус
Модель корпусу Vinga Wind
Матеріал корпусу скло,  пластик,  метал
Товщина металу 0.6 мм
Розташування блоку живлення нижнє
Охолодження охолодження ЦП: баштовий кулер,  охолодження корпусу: 4 x 120 мм RGB LED вентилятора