Сонячний інвертор Deye SUN-12K-SG04LP3-EU WiFi 12kW (SUN-12K-SG04LP3-EU)
Код товару: U0814051
+3 133 балів
гібридний, 3 фази, Потужність інвертора (активна) - 12 кВт, 160 - 800 В, 240 А, 97%, 658 x 422 x 281 мм
Гібридний інвертор Deye SUN 12K-SG04LP3-EU – це провідний високоякісний продукт від китайського виробника Deye. Компанія Deye Energy, вважається одним з кращих інверторів гібридного типу на ринку, вона може працює в автономному від акумуляторів, може скидувати надлишки в мережу, що дозволяє підключати вашу станцію до державної програми та швидше окупити ваші вкладення в сонячну електростанцію. Список корисних відео по налаштуванню інвертора: Швидке налаштування інвертора - відео тут; Зменшення пікових навантажень - відео тут; Робота інвертора в комплексі з генератором - відео тут; Налаштування системи моніторингу - відео тут; Паралельно робота до 16 інверторів - відео тут. Інвертор Deye SUN-12K-SG04LP3-EU має ряд переваг в порівнянні з конкурентами, це стосується і технічних характеристик, і програмних і функціональних. Інвертор оснащений двома MPPT трекерами. Тому до інвертора можна підключати два окремі масиви сонячних панелей (східний та західний скат даху будинку чи монтаж частини панелей на даху, а частини на землі). Струм MPPT від панелей - 26А + 13А, а діапазон MPPT - від 200~650 В. Робота в одно та трьохфазній системі в режимі паралельного задання. Інвертор може працювати в режимі паралельного з'єднання до 16 шт., 3 шт. на кожну фазу в трьох фазній мережі. Гібридний режим роботи. Інвертор сумісний з акумуляторами Li-ion, LFP та Lead Acid (свинцево-кислотного типу) типу, тому система на основі такого інвертора та акумулятора зможе працювати впродовж тривалого терміну без заміни АКБ. Ще одною перевагою гібридного режиму роботи є можливість продавати надлишки згідно "зеленого" тарифу. Також акумулятор сумісний в зі свинцево-кислотними акумуляторами. Інтелектуальна система захисту вберігає інвертор від критичних поломок, які можуть виникнути при перевантажені, перенапрузі чи струму короткого замикання. Крім цього, інвертор моментально реагує на дугові пробої, що вберігає станцію від загорання. Контроль генерації. Інвертор сумісний з інтелектуальним лічильником, який дозволяє обмежувати рівень генерації станції задля запобігання перетіканню надлишків в мережу (актуально тоді, коли немає змоги підключити "зелений" тариф) Гарантія. Даний інвертор має 5 річну офіційну гарантію від виробника. Дана модель відповідає стандарту захисту IP65. Температурний діапазон роботи - від -40~60°C. Гарантія на Deye SUN-12K-SG04LP3-EU складає 5 років, що ще раз підтверджує високу якість товару.
Основні характеристики
Тип інвертора гібридний
Підключення до мережі 3 фази
Потужність інвертора (активна) 12 кВт
Діапазон вхідних напруг (MPPT) 160 - 800 В
Напруга акумуляторної батареї 48 В
Вбудований захист від коротке замикання,  низька напруга
Максимальна сила струму 240 А
Максимальна ефективність (ККД) 97%
Діапазон робочих температур 0- +50 °C
Додаткові характеристики
Кількість MPP трекерів 2
Фізичні характеристики
Габарити 658 x 422 x 281 мм
Вага 36.8 кг
Інші
Виробник Deye
Модель SUN-12K-SG04LP3-EU WiFi 12kW
Артикул SUN-12K-SG04LP3-EU
Гарантія, міс 12
Штрихкод 6900227930019
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.