Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82X
Код товару: U1036526
28 999
+993 балів
акція
Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82X зображення 2
Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82X зображення 3
Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82X зображення 4
82", 1675 х 1180 мм, Intboard Space, кераміка/nanoXPS, USB 2.0, Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11, інфрачервона, настінне кріплення, 1745 х 1253 х 32 мм, інтерактивна дошка — 1 шт., маркери — 3 шт., телескопічна вказівка - 1 шт., комплект для кріплення на стіні — 1 шт., кабель USB — 1 шт., диск з програмним забезпеченням — 1 шт.
Опис Intboard UT-TBI82X
Одна з кращих пропозицій на ринку інтерактиву. Діагональ поверхні 80”, завдяки чому користувачі мають можливість не заважаючи один одному виконувати всі існуючі операції. Серед функцій, які користувач може зробити на інтерактивній дошці: зменшення, збільшення, переміщення об’єктів і так далі. Інтерактивна дошка підтримує до 10 одночасних дотиків. Управління здійснюється пальцем руки, маркером або будь-яким іншим непрозорим предметом, що дозволяє її використовувати в навчальних закладах для дітей з обмеженими можливостями.
Основні характеристики
Розміри полотна (ВxШ) 82"
Розміри робочої зони (ВxШ) 1675 х 1180 мм
Програмне забеспечення Intboard Space
Тип полотна кераміка/nanoXPS
Інтерфейс USB 2.0
Операційна система Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Технологія інфрачервона
Тип підставки настінне кріплення
Габаритні розміри (ВxШxГ) 1745 х 1253 х 32 мм
Інші
Виробник Intboard
Модель UT-TBI82X
Артикул UT-TBI82X
Гарантія, міс 12
+993 бали
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.