Блок живлення HighPower 700W (HP1-E700EG-H12C/E700SV)
Код товару: U0869554
+46 балів
Немає в наявності
Блок живлення HighPower 700W (HP1-E700EG-H12C/E700SV) зображення 2
Блок живлення HighPower 700W (HP1-E700EG-H12C/E700SV) зображення 3
Блок живлення HighPower 700W (HP1-E700EG-H12C/E700SV) зображення 4
ATX 12V, 700 Вт, 20+4 pin, CPU - 4pin, 8 pin, GPU - 4x6+2 pin, SATA - 6, Peripheral - 4, 1x120 мм, 160 x 150 x 86 мм
img img img
Модель  HighPower ASTRO G 700W WHITE 80+ Silver відрізняється такими характеристиками:
  • Потужність 700 Вт.
  • Сертифікація 80 PLUS Silver з ККД 89%.
  • Активне охолодження із вентилятором 120 мм.
  • Повністю модульне підключення кабелів дозволяє знімати кабелі, які не використовуються.
Основні характеристики
Стандарт БЖ ATX 12V
Потужність 700 Вт
Модульне підключення кабелів Full
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Silver
Модуль PFC активний
Підключення материнської плати 20+4 pin
Підключення процесора 4pin, 8 pin
Підключення відеокарти 4x6+2 pin
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Кількість роз'ємів SATA 6
Кількість роз'ємів Peripheral 4
Кількість роз'ємів FDD 1
Тип охолодження вентилятор
Діаметр вентиляторів 1x120 мм
Розмір, мм 160 x 150 x 86 мм
Інші
Виробник HighPower
Модель 700W
Артикул HP1-E700EG-H12C/E700SV
Гарантія, міс 24
Штрихкод HP1-E700EG-H12C