Блок живлення HighPower 600W (HPE-600ST-B12S)
Код товару: U1170966
+36 балів
ATX 2.X, 600 Вт, 24 pin, CPU - 1x4 4pin, GPU - 2x(6+2pin), 1x120 мм, 140 х 150 х 86 мм
img img img
Основні характеристики
Стандарт БЖ ATX 2.X
Потужність 600 Вт
Модульне підключення кабелів не має
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS
Підключення материнської плати 24 pin
Підключення процесора 1x4 4pin
Підключення відеокарти 2x(6+2pin)
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Тип охолодження вентилятор
Діаметр вентиляторів 1x120 мм
Розмір, мм 140 х 150 х 86 мм
Інші
Виробник HighPower
Модель 600W
Артикул HPE-600ST-B12S
Гарантія, міс 36
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.