Блок живлення HighPower 2500W (HP1-Z2500PT-E14C)
Код товару: U1170964
+538 балів
ATX 3.1, 2500 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x8pin, GPU - 8 pin (6+2), 16 pin (12v-2x6 / pci-e 5.1), 1x135 мм, 200 х 150 х 86 мм
img
Основні характеристики
Стандарт БЖ ATX 3.1
Потужність 2500 Вт
Модульне підключення кабелів Full
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Platinum
Підключення материнської плати 20+4 pin
Підключення процесора 2x8pin
Підключення відеокарти 8 pin (6+2), 16 pin (12v-2x6 / pci-e 5.1)
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 9
Тип охолодження вентилятор
Діаметр вентиляторів 1x135 мм
Розмір, мм 200 х 150 х 86 мм
Інші
Виробник HighPower
Модель 2500W
Артикул HP1-Z2500PT-E14C
Гарантія, міс 36
+538 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.