Блок живлення FSP 450W (ATX-450PNR)
Код товару: S0002810
929
Немає в наявності
ATX 12V v2.2, 450 Вт, 20+4 pin, CPU - 4pin, SATA - 2, Peripheral - 4, +12V1 - 14A, 1x120 мм, 150 x 140 x 86 мм
img
Опис FSP 450W (ATX-450PNR)
Основним параметром комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У FSP 450W (ATX-450PNR) вона складає 450W, що забезпечить живленням усі елементи системи середнього рівня.
FSP 450W відповідає стандарту ATX 2.2 (20+4+4 pin), який створений для підтримки материнських плат з шиною PCI Express. Більшість материнських плат, що працюють на ATX12V 2.2, підтримують також блоки живлення ATX v1.x (8 контактів залишаються незадіяними).
Основні характеристики
Стандарт БЖ ATX 12V v2.2
Потужність 450 Вт
Модульне підключення кабелів не має
Підключення материнської плати 20+4 pin
Підключення процесора 4pin
Кількість роз'ємів SATA 2
Кількість роз'ємів Peripheral 4
Кількість роз'ємів FDD 1
OutputСurrent +5V 16A
OutputСurrent +3,3V 22A
OutputCurrent +12V1 14A
OutputСurrent +12V2 16A
OutputСurrent -12V 0.8А
OutputСurrent +5Vsb 2.5А
Тип охолодження вентилятор
Діаметр вентиляторів 1x120 мм
Захист від SCP (захист від короткого замикання),  OVP (захист від підвищенння напруги)
Розмір, мм 150 x 140 x 86 мм
Інші
Виробник FSP
Модель 450W
Артикул ATX-450PNR
Гарантія, міс 12
Штрихкод 1460365