Відпарювач для одягу DYXON MEGASTEAM 1200W 2.5M White (DXNWMGSTM120025W)
Код товару: U0979604
+48 балів
Відпарювач для одягу DYXON MEGASTEAM 1200W 2.5M White (DXNWMGSTM120025W) зображення 2
Відпарювач для одягу DYXON MEGASTEAM 1200W 2.5M White (DXNWMGSTM120025W) зображення 3
Відпарювач для одягу DYXON MEGASTEAM 1200W 2.5M White (DXNWMGSTM120025W) зображення 4
Відпарювач для одягу DYXON MEGASTEAM 1200W 2.5M White (DXNWMGSTM120025W) зображення 5
Відпарювач для одягу DYXON MEGASTEAM 1200W 2.5M White (DXNWMGSTM120025W) зображення 6
Відпарювач для одягу DYXON MEGASTEAM 1200W 2.5M White (DXNWMGSTM120025W) зображення 7
Відпарювач для одягу DYXON MEGASTEAM 1200W 2.5M White (DXNWMGSTM120025W) зображення 8
Відпарювач для одягу DYXON MEGASTEAM 1200W 2.5M White (DXNWMGSTM120025W) зображення 9
Потужність - 1200 Вт, подача пари - 35 г/хв, об'єм резервуару для води - 120 мл
DYXON MEGASTEAM 1200W 2.5M - це дуже зручний ручний відпарювач для вертикального або горизонтального прасування та очищення паром різних видів тканин та текстильних виробів. Беззаперечною перевагою використання відпарювача DYXON MEGASTEAM 1200W 2.5M є делікатна дбайлива обробка ваших речей будь де, без потреби використання прасувальної дошки або рівно поверхні. Гнучка конструкція, дуже зручно допомагає прасувати абсолютно всі елементи одягу, а також дозволяє компактно скласти відпарювач для перевезення.
Особливості відпарювача DYXON MEGASTEAM 1200W 2.5M:
  • Швидко нагрівається за 20 секунд
  • Просто та ефективно відпарює одяг безперервною парою
  • Не потрібна дошка для прасування
  • Ємність резервуару для води 120 мл
  • Температура нагріву 150°
  • З’ємна насадка-щітка для ворсових виробів
  • Не завдає жодної шкоди тканинам, які підлягають прасуванню
  • Дезинфікує від 99.9% бактерій
  • Видаляє гарячою парою запахи з одягу та іншого текстилю
  • Компактне складання для зручного перевезення
  • Довжина шнура 2.5 метри
  • Напруга 220-240 В, частота струму 50-60 Гц
Основні характеристики
Потужність 1200 Вт
Подача пари 35 г/хв
Функції безпечний для всіх типів тканин,  знімний резервуар для води
Особливості використання без прасувальної дошки,  щітка для більш щільних тканин,  швидке нагрівання
Вага 0.65 кг
Розміри 170 х 150 х 80 мм
Колір білий
Інші
Виробник DYXON
Модель MEGASTEAM 1200W 2.5M White
Артикул DXNWMGSTM120025W
Гарантія, міс 6
+48 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ